Uczennice z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zdobyły wyróżnienie w tegorocznym Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

Więcej…

 

W dniu 30 maja 2017 r. najmłodsza grupa przedszkolaków z Przedszkola w Jaroszowie wybrała się na wycieczkę autokarową do fabryki lizaków i cukierków  – „Ciukuruku ” w Świdnicy.

Więcej…

 

W dniu 30 maja 2017 roku, odpowiadając na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Anny Jenke w Jarosławiu oraz dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej k. Rzeszowa, przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Gimnazjum im. Sługi Bożej Anny Jenke w Jaroszowie uczestniczyli w poświęconej naszej patronce konferencji naukowej pod hasłem: „Tylko miłość zwycięża świat. W stulecie Objawień Fatimskich”.

Więcej…

 

Takie było hasło tegorocznej, jedenastej edycji Regionalnego Konkursu Plastyczno - Literackiego „Moja Mama" organizowanego pod patronatem posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową Specjalną nr 10 oraz Publicznym Gimnazjum Specjalnym nr 10 w Wałbrzychu.

Więcej…

 

W upalne poniedziałkowe popołudnie - 29 maja 2017 r. - na jaroszowskim boisku Orlik odbył się Turniej Piłki Nożnej dla drużyn z klas III - VI w ramach projektu edukacyjnego gimnazjalistów „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia".

Więcej…

 

W czwartkowe przedpołudnie – 25 maja 2017 r. – 23 uczniów z klas 4 – 6 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięło udział w kulturalnym wyjeździe do Teatru Miejskiego w Świdnicy na spektakl pt. „Labirynt przemocy”.

Więcej…

 

W czwartkowe popołudnie - 25 maja 2017 r. – uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią - Barbarą Zbrożek przygotowali wyjątkową uroczystość klasową z okazji Dnia Matki.

Więcej…

 

Dnia 25 maja 2017 r.  w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny  przeznaczony dla uczniów klas I – III SP.

Więcej…

 

Dzień 24 maja 2017 roku na kartach historii Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie ma swoje szczególne miejsce. Tego dnia odbyła się uroczystość nadania Krzyża Sybiru Sztandarowi Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jaroszowie.

Więcej…

 

Ta zabawa wydaję się prosta, ale wymaga od dziecka ogromnego skupienia uwagi i bardzo precyzyjnych ruchów. Nasze maluchy z Akademii Przedszkolaka spisały się doskonale.

Więcej…

 

W poniedziałek - 22.05.2017 r. - na boisku Orlik w Jaroszowie rozegrany został V Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który był objęty patronatem honorowym przez Panią Poseł na Sejm RP - Monikę Wielichowską oraz Pana Wiesława Kiliana – Senatora RP.

Więcej…

 

Przy słonecznej pogodzie pszczoły wylatują z ula, a z naszego przedszkola też „wyleciały” PSZCZÓŁKI, bo wiadomo dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Korzystając więc z pięknej pogody, wychodzimy do naszego ogródka.

Więcej…

 

Małgorzata Szczepny - uczennica klasy VI a w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie została laureatką konkursu plastycznego pt. „Rusz z kopyta do Morawy".

Więcej…

 

W sobotę - 20 maja 2017 r. - reprezentacja szkoły podstawowej z Jaroszowa wzięła udział w X Turnieju Piłki Nożnej im. Czesława Żydka, który odbył się na boisku Unii Jaroszów.

Więcej…

 

Dnia 19 maja 2017 r. wszyscy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie na zaproszenie organizatorów udali się na pieszą wycieczkę do Morawy na Puchar Narodów WKKW.

Więcej…

 

W czwartek - 18 maja 2017 r. - najlepsi recytatorzy edukacji wczesnoszkolnej  spotkali się w  Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie na XII Gminnym Konkursie Recytatorskim.

Więcej…