baner7.jpg

Cały rok szkolny uczniowie z klas 4-8 i 3 gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, co miesiąc opowiadali, robili zadania lub tworzyli ilustracje do książek anglojęzycznych, które czytali w ramach projektu „Read On”.

Więcej…

 

W słoneczny piątek - 14 czerwca 2019 -  nadszedł dzień długo wyczekiwany przez uczniów z klasy II i III SP– wycieczka do  Złotego  Stoku.

Więcej…

 

Od dnia 19.11.2018 r. nasza szkoła przystąpiła do realizacji zadań związanych z bezpieczeństwem w ramach III edycji Dolnośląskiego Programu o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny Dolnoślązak”.

Więcej…

 

Z okazji zbliżającego się lata, przedszkolaki z grupy „Sówek” wybrały się na spacer, aby zaobserwować zmieniającą się przyrodę.

Więcej…

 

W poniedziałek - 10 czerwca 2019 r. – odbył się Szkolny Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów z klas I – III Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W piękne niedzielne popołudnie – 9 czerwca 2019 r. – na boiskach sportowych „Orlik” rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko, Radą Sołecką wsi Jaroszów, Ekologicznym Centrum Utylizacji „ENERIS” i Strzegomskim Centrum Kultury, zorganizowali XII FESTYN RODZINNY „Mama, Tata i Ja”.

Więcej…

 

Od 27 maja do 6 czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zostały przeprowadzone zajęcia biblioteczne w ramach tzw. „Tygodnia Czytania Książek”.

Więcej…

 

Tradycyjnie już pod koniec roku szkolnego uczniowie z klasy IV zdają egzamin na kartę rowerową. W tym roku wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu 6 czerwca zakończyli go pomyślnie. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy.

Więcej…

 

Czerwiec to jeden z miesięcy szczególnie wyczekiwany przez dzieci, a to dlatego, iż 1 czerwca to właśnie Ich święto - Dzień Dziecka.

Więcej…

 

Dnia 03.06.2019 r. z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z przedszkola i klasy 1 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana wycieczka do „Loopy’s  Word” we Wrocławiu na zajęcia integracyjne.

Więcej…

 

 

Z okazji Dnia Dziecka, tradycyjnie uczniowie z ZSP z Jaroszowa wraz ze swoim opiekunem przeprowadzili akcję wspierającą podopiecznych Domu Dziecka w Świdnicy.

Tym razem uczniowie zebrali słodycze, które zostały przekazane dzieciom.  Wolontariusze serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali dary.

 

Dnia 31.05.2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się konkurs matematyczny ph. „Mistrz matematyki klas I - III”.

Więcej…

 

Coroczne Święto latawca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie to nawiązanie do idei wychowawczych Janusza Korczaka. Zostało ono zorganizowane 31 maja 2019 r. na boisku „Orlik”.

Więcej…

 

W czwartek - 30 maja 2019 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany  IV Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „YOU CAN SING”.

Więcej…

 

We wtorkowe przedpołudnie - 28.05.2019 r. – w hali sportowej strzegomskiego OSiR–u rozegrany został VII Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który był objęty patronatem honorowym przez Panią Posłankę na Sejm RP - Monikę Wielichowską.

Więcej…

 

Uczennica Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Kornelia Łabędzka  wygrała w Ogólnopolskim Konkursie Korczakowców.

Więcej…