Wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, chętnie angażują się  w pomoc i prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

5 kroków do mojego sukcesu” – tak brzmiało konkursowe hasło, do którego uczennice Wiktoria Łobodziec i Aleksandra Kardynał z kl. III gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wykonały swoje prace plastyczne. We wtorek – 31.01.2017 r. – wzięły udział w gali podczas, której odebrały bardzo cenne nagrody.

Więcej…

 

W styczniu świętowaliśmy w naszym przedszkolu urodziny Zuzi, Wojtusia i Maciusia z grupy Muchomorków.

Więcej…

 

Jaroszowscy gimnazjaliści w poniedziałek - 30.01.2017 r. - grali w piłkę siatkową w Goczałkowie w II Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej pod patronatem posłanki na Sejm RP Moniki Wielichowskiej i senatora RP Wiesława Kiliana.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowe obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Z tej okazji dnia 26.01.2017 r. uczniowie kl. III b SP w Jaroszowie przygotowali szczególną uroczystość dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnuków.

Więcej…

 

Tradycją naszej szkoły stały się już coroczne spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Choć na dworze zimno, serca dzieci z klasy 1A SP były bardzo gorące. To wszystko za sprawą uroczystości Dnia Babci i Dziadka, która 25 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole.

Więcej…

 

Z inicjatywy Burmistrza Strzegomia Pana Zbigniewa Suchyty - 23 stycznia 2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie została zorganizowana debata gimnazjalistów z Burmistrzem i jego zastępcą - Panem Wiesławem Witkowskim.

Więcej…

 

We wtorek - 24 stycznia 2017 r.  - w przedszkolu w Jaroszowie został przygotowany Dzień Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków”, wspólnie ze swoimi wychowawczyniami, przygotowały programy artystyczne.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka to jedna z ważniejszych dat.
Damy Wam tyle całusów, ile macie lat.
Złożymy tyle życzeń, ile kwiaty płatków mają
By zapewnić ze szczerością, że wnuczęta was kochają.

Wtorek - 24.01.2017 r.- był niezwykły dla uczniów klasy IIa z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie. Tego dnia do sali, w której uczą się drugoklasiści, przybyli wyczekiwani goście - Babcie i Dziadkowie, aby wraz z wnukami świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Więcej…

 

Akademia Przedszkolaka przedstawia: TO TAKIE PROSTE!

Więcej…

 

W poniedziałek - 23 stycznia 2017 r. - w jaroszowskim przedszkolu swoje 5. urodziny obchodził FILIPEK SZEWCZYK z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

W czwartek - 19. 01 2017 r. – w ramach Akademii Przedszkola odbyły się zajęcia przyrodnicze.

Więcej…

 

Spadł długo oczekiwany przez wszystkich śnieg. Dzięki sprzyjającej pogodzie uczniowie kl. II b SP w dniach 18 – 19 stycznia 2017 r. mogli zdobyć kolejną sprawność sportową: saneczkarza.

Więcej…

 

Jak zawsze, społeczność Jaroszowa i okolicznych wsi włączyła się w to piękne dzieło.  Już po raz siódmy – 15 stycznia 2017 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany „sztab pomocniczy” Strzegomskiego Centrum Kultury.

Więcej…

 

Ważnym wydarzeniem w I semestrze nauki są szkolne eliminacje XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, które zostały zorganizowane 13.01.2017 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole realizujemy wiele zadań w zakresie bezpieczeństwa i profilaktyki. Jednym z realizowanych zadań jest udział uczniów w konkursie literackim „Rywalizujemy na słowa” w ramach Konkursu Ogólnopolskiego „Bezpiecznie Tu i Tam”.

Więcej…