baner3.jpg

W ramach zajęć świetlicowych prowadzonych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie uczniowie zgłębiają tajniki ciekawych programów tj. PIVOT, BALTI oraz SCRATCH.

 

Więcej…

 

Jak co roku, jaroszowskie przedszkolaki 21 marca powitały wiosnę.

Więcej…

 

Dnia 20.03.2019 r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska mówi aaa” wspierająca obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

Więcej…

 

Warsztaty przeprowadzone zostały przez szkolnych pedagogów i psychologa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie w marcu br., a ich celem było podjęcie działań do zmotywowania uczniów do uczenia się i zachęcanie ich do systematycznej pracy.

Więcej…

 

W piątek - 15 marca 2019 – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie uczniowie obchodzili Dzień Świętego Patryka.

Więcej…

 

Dnia 14 marca 2019 r. - już po raz szósty uczniowie z klas gimnazjalnych wzięli udział w VI Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego, która została zorganizowana w PSP nr 3 w Strzegomiu.

Więcej…

 

Wiosna jest dla rolników czasem intensywnych prac w polu. Mimo nawału obowiązku, pan Krzysztof Kowalczyk, ojciec Ani i Patrycji – uczennic naszej szkoły, zajmujący się na co dzień swoim gospodarstwem, znalazł czas, by 14 marca 2019 r. spotkać się z uczniami z klas 1 – 3 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W uznaniu zasług polskich matematyków dla nauki na świecie w ostatnich stuleciach, Senat Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2019 Rokiem Matematyki. W całej Polsce odbywa się wiele akcji promujących matematykę i opisujących jej zastosowania.

Więcej…

 

Dnia 13 marca 2019 r. uczniowie z klasy IIa i IIIa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wybrali się do planetarium we Wrocławiu na pokaz pt. „Tajemnice nocnego nieba”.

Więcej…

 

We wtorkowe przedpołudnie - 12 marca 2019 r. - w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej odbył się finał VI Diecezjalnego Konkursu Misyjnego pn. „Ojciec trędowatych - o. Marian Żelazek SVD”.

Więcej…

 

„Spelling Bee” to pierwszy konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas I-III w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Sekcja plastyczna „Akwarelka” działa w naszej świetlicy szkolnej. W ramach zajęć plastycznych uczniowie z  różnych klas rozwijają swoje liczne talenty plastyczne, własną kreatywność i wyobraźnię.

Więcej…

 

"WSSE Tech LAB"

Szkoła nowoczesna, przyjazna i bezpieczna.

 

Uczniowie naszej szkoły co roku uczestniczą w prelekcjach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi.

Więcej…

 

„Tyle książek do przeczytania, tak mało czasu”
/Frank Zappa/

Już po raz siódmy eliminacje gminne XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” zostały przygotowane przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie – 27.02.2019 r. – w wyremontowanej sali gimnastycznej.

Więcej…

 

W dniu 6 marca 2019 r. w hali OSiR Strzegom odbył się „Gminny Turniej Piłki Siatkowej”. Siatkarze szkół podstawowych rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców klas VII i VIII.

Więcej…