W czwartkowe popołudnie – 2 marca 2017 r. – w sali gimnastycznej zorganizowano spotkanie dla rodziców, podczas którego dyrektor szkoły – pani Beata Jankiewicz podsumowała pracę dydaktyczno- wychowawczą w I semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Więcej…

 

Zgodnie z tradycją, która jest kultywowana w naszym jaroszowskim przedszkolu, w czwartek - 02.03.2017 r. - obchodziliśmy 5. urodziny Madzi Kossowicz z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

 

W  ostatnim dniu nauki przed feriami 10 lutego 2017 r. uczniowie klasy II b w raz z wychowawczynią zaprosili  wyjątkowego gościa - Panią Elżbietę Gadulę - bibliotekarza Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Strzegom.

Więcej…

 

Jest karnawał.
W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.

Dnia 09.02.2017 r.  w Przedszkolu w Jaroszowie odbył się Bal Karnawałowy. Dekoracja, wystrój sali oraz stroje, w które przebrane były dzieci w pełni pasowały do obchodzonej uroczystości. Karnawałowy bal przebierańców jest tym, co dzieci lubią najbardziej.

Więcej…

 

W czwartek - 9 lutego 2017 r. - w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I – III SP.

Więcej…

 

Dnia 8 lutego 2017 r. w ZSP w Jaroszowie odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas III SP pt. „Face to Face with English”.

Więcej…

 

W dniu 8 lutego 2017 r.  w klasie II b ZSP w Jaroszowie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Więcej…

 

W zimowej aurze - 07.02.2017 r. - już po raz piąty w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano eliminacje gminne XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Więcej…

 

Dnia 07.02.2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbyła się pierwsza lekcja w ramach Edukacyjnego Programu Antynikotynowego „Bieg po Zdrowie".

Więcej…

 

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, a przede wszystkim z klasy II b,  włączyli  się w szkolną akcję głośnego czytania.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, chętnie angażują się  w pomoc i prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

5 kroków do mojego sukcesu” – tak brzmiało konkursowe hasło, do którego uczennice Wiktoria Łobodziec i Aleksandra Kardynał z kl. III gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wykonały swoje prace plastyczne. We wtorek – 31.01.2017 r. – wzięły udział w gali podczas, której odebrały bardzo cenne nagrody.

Więcej…

 

W styczniu świętowaliśmy w naszym przedszkolu urodziny Zuzi, Wojtusia i Maciusia z grupy Muchomorków.

Więcej…

 

Jaroszowscy gimnazjaliści w poniedziałek - 30.01.2017 r. - grali w piłkę siatkową w Goczałkowie w II Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej pod patronatem posłanki na Sejm RP Moniki Wielichowskiej i senatora RP Wiesława Kiliana.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowe obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Z tej okazji dnia 26.01.2017 r. uczniowie kl. III b SP w Jaroszowie przygotowali szczególną uroczystość dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnuków.

Więcej…