Wielkimi krokami zbliżają się kolejne w naszym życiu święta Bożego Narodzenia, a ich bliskość wprowadza każdego z nas w wyjątkowy nastrój. Atmosfera wielkiej radości, życzliwości, miłości, pokoju, ciepła rodzinnego i wspólnego kolędowania, to tylko niektóre aspekty towarzyszące tym wyjątkowym świętom. Każdy z nas z utęsknieniem czeka na ten największy cud - cud narodzenia Bożej Dzieciny.

Więcej…

 

To już prawie tradycja, bo po raz trzeci, tuż przed świętami Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie odwiedza trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek.

Więcej…

 

Pod takim hasłem uczennice Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Wioletta Kardynał, Wiktoria Guzera, Zuzanna Kawiak z kl. III gimnazjum wzięły udział w konkursie, którego organizatorem była Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP.

Więcej…

 

W dniu 19 grudnia 2017 roku mieliśmy w szkole wyjątkowego gościa. Przyjechała do naszej szkoły Pani Monika Drozdowska- Starszy specjalista Służby Leśnej ds. edukacji leśnej- pracownik Nadleśnictwa Świdnica.

Więcej…

 

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie z klas czwartych Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie z wielką radością przystąpili do przyrodniczego projektu edukacyjnego.

Więcej…

 

Jak wprowadziliśmy ten sposób kodowania na zajęciach w klasie 2a SP?

Więcej…

 

To ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie „WIOSNA”. Działa już 17 lat. Jej założycielem jest ks. Jacek Wiosna Stryczek.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizowany jest projekt edukacyjny ph. „Przyjaźń między dzieckiem a dorosłym”. Myśli Janusza Korczaka inspiracją do kształtowania własnego charakteru.

Więcej…

 

Wolontariusze z Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Jaroszowa wraz z opiekunem Sylwią Chrut - Rudnicką dołączyli do akcji Caritas „Tak, POMAGAM!”.

Więcej…

 

Gdzie się ukrył kod? Jak go znaleźć? Co on właściwie oznacza? Jak go stworzyć? Czy zawsze do  przeprowadzenia zajęć programowania niezbędny jest sprzęt komputerowy? - uczniowie z klasy 2A z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek - wdrażają podczas zabaw podstawowe zagadnienia programistyczne bazujące na aktywności uczniów, nie tylko z użyciem tabletów, smartfonów czy komputerów.

Więcej…

 

Dźwięk dzwonków i głośne, basowe „Ho, Ho, Ho” dało się słyszeć 6 grudnia 2017 r. w dwóch budynkach należących do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Uczniowie z klasy I A i II A  z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wyjechali do Teatru Animacji w Cieplicach, aby obejrzeć adaptację starej, japońskiej baśni „Królewski wróbel”.

Więcej…

 

W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza - 5 grudnia 2017 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie opiekun Koła Wolontariatu - Sylwia Chrut-Rudnicka  podziękowała swoim Wolontariuszom za prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

Przedszkolaki z ZSP w Jaroszowie 05.12.2017 r. wyjechały na wycieczkę do wrocławskiego centrum nauki Humanitarium.

Więcej…

 

Barbórka to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie. Ten dzień jest okazją, by docenić ciężką pracę górników.

Więcej…

 

Zgodnie z tradycją - 30 listopada 2017 r. - w wigilię świętego  Andrzeja uczniowie kl. III b z ZSP w Jaroszowie przeżyli wspaniały dzień, pełen wróżb, magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Więcej…