Dnia 26.04.2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się III Festiwal Teatrzyków Dziecięcych. W tegorocznej edycji festiwalu wzięły udział przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej z klas I-V.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017 r. na terenie Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy odbył się finał II Diecezjalnego Konkursu o obozie koncentracyjnym Gross-Rosen pn. „KL GROSS-ROSEN (1940–1945) OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”.

Więcej…

 

W kwietniu świętowaliśmy w przedszkolu urodziny Julii i Antosia.

Więcej…

 

Dnia 25 kwietnia 2017 w Strzegomskim Centrum Kultury odbyła się  gala wręczenia nagród w I Strzegomskim Konkursie Poetyckim „Za moimi oknami” pod honorowym patronatem Burmistrza Strzegomia – pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 

Uczennica i nauczycielka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w jednym biegu – Martyna Krzyszczak i pani Justyna Fedyczkowska  wzięły udział Półmaratonie Mietkowskim, który odbył się 23 kwietnia 2017 r.

Więcej…

 

W dniu 21 kwietnia 2017 r. w jaroszowskim przedszkolu swoje 5. urodziny obchodził Antoś Angrys z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Dnia 20 kwietnia 2017 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się XII Gminny Turniej Ortograficzno - Sportowy dla uczniów klas III pod patronatem burmistrza Strzegomia pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 

W środę - 12  kwietnia 2017 r. – zapach wiosennych dekoracji oraz wypieków można było wyczuć w trzech budynkach należących do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” w środowy poranek - 12 kwietnia 2017 r. - przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. W tym dniu gościliśmy panią dyrektor Beatę Jankiewicz oraz panią wicedyrektor Violettę Posłuszną-Koziałkowską.

Więcej…

 

Jak wiadomo, już niedługo będą święta wielkanocne i dlatego przedszkolaki z grupy ,,Biedronek” postanowiły przygotować piękne świąteczne dekoracje, aby  udekorować wielkanocny stół w przedszkolu.

Więcej…

 

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie  wiedzą, jak ważne dla ich zdrowia jest jadanie naturalnych witamin w postaci nowalijek.

Więcej…

 

Po raz czwarty - 02.04.2017 r. - reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w wyjeździe na ogólnopolskie biegi w ramach 32. „Biegu Sokoła” w Bukówcu Górnym.

Więcej…

 

Przyszła wiosna i to jest doskonały czas, aby pierwszoklasiści uczący się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zostali oficjalnie i uroczyście przyjęci w poczet Czytelników szkolnej biblioteki. Uroczystość odbyła się 30.03.2017 r.

Więcej…

 

Dnia 30 marca 2017 r. uczniowie z klasy 1A z naszej szkoły podstawowej z wielką przyjemnością gościli przedszkolaków w swojej sali lekcyjnej.  Uczniowie chcieli pokazać swoim młodszym koleżankom i kolegom jak się uczą.

Więcej…

 

Już po raz trzeci - 30 marca 2017 r. – przedstawiciele z klas IV-VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie rywalizowali ze sobą w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Przyrodniczego.

Więcej…

 

W dniu 29.03.2017 r. w strzegomskiej hali OSiR odbył się Turniej Piłki Siatkowej trójek i czwórek siatkarskich w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowały dziewczęta z klasy V i dziewczęta i chłopcy z klasy VI.

Więcej…