W piątkowe przedpołudnie - 22 września 2016 r. - w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”.

Więcej…

 

We wtorek - 20 września 2016 r. - dla gimnazjalistów z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany wyjazd na zajęcia akademickie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Więcej…

 

W dniach 19-20 września 2016 r. 43 uczniów z klas IV-VI z zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięło udział w wycieczce do CEEiK „Salamandra" w Myśliborzu.

Więcej…

 

We wrześniu, dzieci z grupy „Muchomorków” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie świętowały swoje urodziny.

Więcej…

 

W miniony piątek 16.09.2016 r. rozpoczęły się gminne obchody związane z "XIII Spotkaniem Religijno-Patriotycznym w Rusku". Uczestnicy tej podniosłej uroczystości przybyli na salę gimnastyczną Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, aby o godz. 11.00 wziąć udział w kolejnym sympozjum popularno-naukowym nt "Obozu Pracy Więźniów w Jaroszowie-Rusku", przygotowanym przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Więcej…

 

Dnia 15 września 2016 r. przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie poznawały tajemnice zdrowia człowieka i zdrowego odżywiania. Wraz z wychowawczynią Dorotą Gacek odwiedziły w tym celu Ośrodek Zdrowia w Jaroszowie.

Więcej…

 

Firma Agro AS w Strzegomiu włączyła uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie do programu promocyjnego organizowanego przez Grupę Azoty mającego na celu wsparcie szkół w akcji szkoła „Lider Polskiej Dystrybucji".

Więcej…

 

W nowym roku szkolnym, najmłodsi uczniowie z klasy I SP w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie  na lekcjach wychowania fizycznego będą brały udział w ministerialnym projekcie „Mały Mistrz”.

Więcej…

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystąpił do Konkursu dla szkół podstawowych „Wzorowa łazienka”

Więcej…

 

Już po raz czwarty, uczniowie oraz nauczyciele poloniści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie” promującej czytelnictwo i dorobek literatury polskiej.

Więcej…

 

 

W niedzielę 4 września 2016 r. na terenie byłego nazistowskiego obozu KL Gross-Rosen w Rogoźnicy odbyły się uroczystości upamiętniające 77. rocznicę agresji Niemiec na Polskę.

Więcej…

 

Wakacyjne słońce nie chciało dać o sobie zapomnieć nawet 1 września. Towarzyszyło ono uczniom, rodzicom, dyrekcji, nauczycielom oraz gościom, którzy wzięli udział w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

11 lipca obchodziliśmy urodziny Oli Hućko.

Więcej…

 

W czwartkowe popołudnie - 25.06.2015 r. – w elegancko ustrojonej w sali gimnastycznej zostało zorganizowane uroczyste pożegnanie tegorocznych Absolwentów.

Więcej…

 

We wtorek - 16 czerwca 2015 r. - w gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie przeprowadzony został Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz rachunków”. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich.

Więcej…

 

W rozgrywanym - 13.06.2015 r. - VIII Turnieju Piłki Nożnej im. Czesława Żydka drużyna z jaroszowskiej szkoły podstawowej zdobyła I miejsce. Organizatorem tej imprezy sportowej był JKS Unia Jaroszów.

Więcej…