Wzorem lat poprzednich, we współpracy z SANEPID Świdnica, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystąpił do realizacji programu „Trzymaj formę”.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym, w ramach realizacji projektu „Bezpieczna +” uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej…

 

W dniach 22-25.11.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wzięli udział w warsztatach na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, w ramach realizowanego przez szkołę zadania w Konkursie Ogólnopolskim pt. „Bezpiecznie Tu i Tam”.

Więcej…

 

Kolejny raz – 25 listopada 2016 r. - zorganizowany został „Dzień Teatru” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

W dniu 24.11.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się uroczysty apel z okazji 6. rocznicy nadania imienia Sługi Bożej Anny Jenke Gimnazjum w Jaroszowie.

Więcej…

 

Na zaproszenie kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej - Sabiny Kubackiej 23.11.2016 r. wolontariusze z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Jaroszowa: Aleksandra Perec, Amelia Majchrzak, Wiktoria Łobodziec, Aleksandra Kardynał, Sebastian Rasała, Julia Trestka, Magdalena Holz wraz z opiekunem Koła Wolontariatu - Sylwią Chrut-Rudnicką wzięli udział w zabawie integracyjnej.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyły się warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli  na wyżej wymieniony temat.  Pisaliśmy już o tym.

Więcej…

 

W dniu 22.11.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie był obchodzony Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dzięki dużemu zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego i Koła Wolontariatu działających w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, zebrano kilkadziesiąt kilogramów karmy oraz kilka koców i środki czystości dla podopiecznych schroniska „Staruszkowo” w Karpaczu.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie systematycznie jest prowadzone doradztwo zawodowe dla uczniów klas gimnazjalnych.

Więcej…

 

W dniu 18 listopada 2016 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie obchodzony był Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

 

W ramach jednego z wielu zadań realizowanych w Rządowym Programie „Bezpieczna +”, uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie od 10 do 17 listopada br. wykonywali projekty graficzne ulotek ph. „Jestem bezpieczny/a w szkole, bo…”.

Więcej…

 

W dniach 15.11.2016 r. i 16.11.2016 r. ratownik medyczny przeprowadził szkolenia wśród uczniów i nauczycieli.

Więcej…

 

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie po raz kolejny uczcili to święto organizując Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej, ponieważ to właśnie pieśni patriotyczne towarzyszyły naszym przodkom w ważnych historycznie czasach, a współczesne pieśni przypominają o naszej tożsamości i dziejach.

Więcej…

 

Dnia 9 listopada 2016 r. na zaproszenie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, nauczycielki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie: Małgorzata Bober, Bronisława Czapla, Barbara Zbrożek - wzięły udział w obchodach z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej…

 

Dnia 8 listopada 2016 roku, uczniowie grupy „0” oraz klasy I A z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcami - wyjechali do SCK w Strzegomiu na spektakl teatralny pt. „Zielona wyspa pirata Pifpafa”.

Więcej…