Gdy pogoda troszkę gorsza, a słoneczko chowa się za chmurkami, dzieci z Akademii Przedszkolaka tworzą piękne obrazki „kółeczkowe”.

Więcej…

 

W sobotę - 6 maja 2017 r. – 40  - osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w Biegu Pamięci w Rogoźnicy.

Więcej…

 

W sobotnie przedpołudnie - 06.05.2017 r. - na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Wałbrzychu.

Więcej…

 

W piątek - 5 maja 2017 r. - grupa gimnazjalistów w Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie realizująca projekt pn. „Pielęgnuj drzewa, a wydadzą owoce, czyli jak dbać o historię rodziny i własnego regionu" w składzie: Zuzanna Kawiak, Zofia Malinowska, Amelia Grabowiec oraz Robert Kobyłczyk, spotkała się w Bibliotece Publicznej w Strzegomiu z pasjonatem historii - panem Markiem Żubrydem, w celu zgromadzenia informacji o strzegomskich kronikach oraz tajnikach kronikarstwa.

Więcej…

 

Dziewczęta z formacji tanecznej „DEVANGELS” tworzonej przez uczennice z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, zaprezentowały się 26 kwietnia 2017 r. w Złotoryi podczas XI Regionalnego Przeglądu Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska ph. „Nie liczę godzin i lat …”.

Więcej…

 

Dnia 27.04.2017 r. w konkursie wiedzy sportowej w ramach projektu edukacyjnego gimnazjalistów „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia” wzięło udział 15 uczestników z klas IV - VI SP oraz „na ochotnika” - z chęcią sprawdzenia się - gimnazjalistka Martyna Krzyszczak, która uzyskała 33 punkty - na 40 możliwych do zdobycia.

Więcej…

 

W środę - 26 kwietnia 2017 r. - swoje piąte urodzinki obchodziła ANTOSIA KUSIAK z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017  uczniowie z klas IV-VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Gminnym Turnieju Ekologicznym pt. „Ziemia sama nie da rady, segregujmy więc odpady”.

Więcej…

 

Dnia 26.04.2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się III Festiwal Teatrzyków Dziecięcych. W tegorocznej edycji festiwalu wzięły udział przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej z klas I-V.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017 r. na terenie Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy odbył się finał II Diecezjalnego Konkursu o obozie koncentracyjnym Gross-Rosen pn. „KL GROSS-ROSEN (1940–1945) OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”.

Więcej…

 

W kwietniu świętowaliśmy w przedszkolu urodziny Julii i Antosia.

Więcej…

 

Dnia 25 kwietnia 2017 w Strzegomskim Centrum Kultury odbyła się  gala wręczenia nagród w I Strzegomskim Konkursie Poetyckim „Za moimi oknami” pod honorowym patronatem Burmistrza Strzegomia – pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 

Uczennica i nauczycielka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w jednym biegu – Martyna Krzyszczak i pani Justyna Fedyczkowska  wzięły udział Półmaratonie Mietkowskim, który odbył się 23 kwietnia 2017 r.

Więcej…

 

W dniu 21 kwietnia 2017 r. w jaroszowskim przedszkolu swoje 5. urodziny obchodził Antoś Angrys z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Dnia 20 kwietnia 2017 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się XII Gminny Turniej Ortograficzno - Sportowy dla uczniów klas III pod patronatem burmistrza Strzegomia pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 

W środę - 12  kwietnia 2017 r. – zapach wiosennych dekoracji oraz wypieków można było wyczuć w trzech budynkach należących do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…