Piąty raz uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie” promującej czytelnictwo i dorobek literatury polskiej.

Więcej…

 

Wyjątkowo, bo 4 września, rozpoczął się rok szkolny w polskich szkołach. Również w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie dało się wyczuć wyjątkową atmosferę.  Dla wszystkich uczniów, rodziców, dyrekcji, nauczycieli oraz gości, którzy wzięli udział w uroczystym apelu był to ważny moment.

Więcej…

 

Były obóz koncentracyjny Gross- Rosen w Rogoźnicy w niedzielne południe w dniu 3 września  był  miejscem corocznego uczczenia pamięci zamordowanych i zamęczonych ludzi w czasie II wojny światowej.

Więcej…

 

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, 1 września w godzinach popołudniowych, odbyło się pierwsze zebranie z rodzicami dzieci przedszkolnych. Charakter zebrania był typowo organizacyjny.

Więcej…

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Jaroszowie było zorganizowane 23 czerwca 2017 r. w wakacyjnie ozdobionej sali gimnastycznej w dwóch odsłonach.

Więcej…

 

Przedszkolak z grupy „Muchomorków”z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - IGNACY PIESZKO – został zwycięzcą II edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ph. „112 – ratuje życie”.

Więcej…

 

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna”

ks. Jan Twardowski

W czwartkowe popołudnie - 22.06.2017 r. – o godz. 16.00 w saligimnastycznej zostało zorganizowane uroczyste pożegnanie tegorocznych Absolwentów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Dnia - 22 czerwca 2017 r. – uczniowie zklasy IV a ZSP w Jaroszowie wraz  z wychowawczynią – Bronisławą Czaplą i nauczycielką – Joanną Pietras uczestniczyli w pikniku klasowym u Państwa Stelli i Bernarda Kawiaków – rodziców czwartoklasisty Maćka.

Więcej…

 

Trzy prężnie działające placówki oświatowe, kilkadziesiąt ważnych wydarzeń opisanych na szkolnej stronie internetowej, mediach gminnych i powiatowych oraz kronice szkolnej – jest o czym mówić i pisać jeśli chodzi o mijający rok szkolny 2016/2017 w jaroszowskim Zespole Szkolno – Przedszkolnym. W środowe popołudnie - 21 czerwca 2017 r. o godz. 16.00 – zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące pracę dydaktyczną i wychowawczą  szkoły.

Więcej…

 

W dniu 20 czerwca 2017 r. odbyła się szkolna wycieczka klas drugich z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie do Złotego Stoku, gdzie czekało na dzieci wiele atrakcji.

Więcej…

 

W ostatnim tygodniu nauki – 20.06.2017 r. - rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkoły podstawowej z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W dniu 20 czerwca 2017 r. grupa uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w wycieczce do Parku Miniatur „Minieuroland” w Kłodzku.

Więcej…

 

We wtorek - 20 czerwca 2017 r. - w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się uroczystość zakończenia roku z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Więcej…

 

W ciągu mijającego roku szkolnego w klasie II b SP odbywał się konkurs na tytuł „SUPER KUMPLA".

Więcej…

 

W drugim semestrze minionego roku szkolnego dzieci z klasy II b SP odwiedzili niezwykli goście, którzy czytali im ich ulubione książki, a także opowiadali o swojej nauce, pracy, zainteresowaniach i życiowych pasjach. Wśród gości byli rodzice: pani Agnieszka Skiera i pan Zbigniew Kołodziej oraz brat jednej z uczennic: Błażej Kołodziej.

Więcej…

 

Przez cały rok szkolny dzieci z klasy II b SP wraz z wychowawczynią Elżbietą Szczepanik prowadziły kącik przyrody, w ramach którego wykonywały wiele zadań.

Więcej…