baner4.jpg

W piątek - 4 października 2019 r. - w nowo wyremontowanym jaroszowskim przedszkolu odbyła się ważna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka” dzieci, które w tym roku dołączyły do grona przedszkolaków.

Więcej…

 

Dnia 4 października 2019 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie po raz kolejny uczestniczyli w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia (ŚDTM).

Więcej…

 

List Ministra Edukacji Narodowej

 

Najstarsza grupa z jaroszowskiego przedszkola - „Wesołe Nutki" - postanowiła powitać jesień organizując „Dzień Spadającego Liścia".

Więcej…

 

Uczniowie z obu klas szóstych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 26.09.2019 r. wraz ze swoimi wychowawczyniami – Moniką Bytnar–Gołembiowską i Joanną Pietras - wybrali się na wycieczkę edukacyjną do wrocławskiego „miasta wody” czyli „Hydropolis”.

Więcej…

 

Przedszkolaki z grupy „Sówek” uczą się wykorzystywać nowe technologie, takie jak „magiczny dywan”.

Więcej…

 

Na zajęciach  świetlicowych uczniowie wcielili się w kucharzy!

Więcej…

 

Dnia 24 września 2019 r. uczniowie z klasy 7a i 8a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie pod opieką nauczycieli: D. Burzyńskiej, B. Czapli i W. Abrama wzięli udział w zajęciach w ramach XXII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki zorganizowanych w Politechnice Wrocławskiej.

Więcej…

 

W słoneczny poniedziałek - 23 września 2019 r. - przedszkolaki jaroszowskiego przedszkola z grupy „Sówek”, powitały jesień - jedną z najpiękniejszych pór roku, bogatą w kolory jakimi nas otacza.

Więcej…

 

W piątek - 20 września 2019 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie uczniowie i nauczyciele przystąpili do corocznej proekologicznej ph. „Sprzątanie Świata”. Temat tegorocznej edycji to: „Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!".

Więcej…

 

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców

 

Przedszkolaki, najmłodsi programiści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie pod czujnym okiem pani Barbary Zbrożek układając trasy z puzzli ćwiczą precyzję ruchów, ćwiczą ruchy motoryki małej, przez co rozwijają sprawność palców dłoni.

Więcej…

 

W poniedziałek – 16.09.2019 r. – uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie Adrianna Dubielczyk z kl. 8 i Kacper Młynarski z kl. 7 odebrali dyplomy i nagrody w III Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Kartka z wakacji” pod patronatem poseł na Sejm RP pani Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej.

Więcej…

 

Dnia 16. 09. 2019 r. w grupie “Żabek” obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Więcej…

 

W dniach 13. i 15. września 2019 r. odbyły się uroczystości poświęcone pamięci wszystkich poległych, a także żyjących jeszcze więźniów byłego obozu pracy w Rusku z okazji XVI Spotkań Religijno-Patriotycznych .

Więcej…

 

Więcej…