Dnia 30 listopada 2016 r. dzieci z przedszkolnej grupy „Pszczółek” wykonywały prace plastyczne, a postacią którą malowały był Mikołaj.

Więcej…

 

Własnoręcznie wykonane dekoracje choinkowe i świąteczne, to chyba dla wszystkich przyjemne zajęcie i przeżycie nie do opisania. W minionym tygodniu najmłodsza grupa przedszkolna z ZSP w Jaroszowie, w ramach zajęć przygotowywała wiele ciekawych ozdób.

Więcej…

 

Urodziny w przedszkolu to wesołe wydarzenie, które cieszy każde dziecko. W listopadzie swoje urodzinki obchodził Szymonek, Gracjanek, Michałek, i Fabianek.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczą we wszystkich organizowanych w gminie przedsięwzięciach sportowych. Od początku roku szkolnego mają już niejeden sukces sportowy.

Więcej…

 

Wzorem lat poprzednich, we współpracy z SANEPID Świdnica, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystąpił do realizacji programu „Trzymaj formę”.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym, w ramach realizacji projektu „Bezpieczna +” uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej…

 

W dniach 22-25.11.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wzięli udział w warsztatach na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, w ramach realizowanego przez szkołę zadania w Konkursie Ogólnopolskim pt. „Bezpiecznie Tu i Tam”.

Więcej…

 

Kolejny raz – 25 listopada 2016 r. - zorganizowany został „Dzień Teatru” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

W dniu 24.11.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się uroczysty apel z okazji 6. rocznicy nadania imienia Sługi Bożej Anny Jenke Gimnazjum w Jaroszowie.

Więcej…

 

Na zaproszenie kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej - Sabiny Kubackiej 23.11.2016 r. wolontariusze z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Jaroszowa: Aleksandra Perec, Amelia Majchrzak, Wiktoria Łobodziec, Aleksandra Kardynał, Sebastian Rasała, Julia Trestka, Magdalena Holz wraz z opiekunem Koła Wolontariatu - Sylwią Chrut-Rudnicką wzięli udział w zabawie integracyjnej.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyły się warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli  na wyżej wymieniony temat.  Pisaliśmy już o tym.

Więcej…

 

W dniu 22.11.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie był obchodzony Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dzięki dużemu zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego i Koła Wolontariatu działających w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, zebrano kilkadziesiąt kilogramów karmy oraz kilka koców i środki czystości dla podopiecznych schroniska „Staruszkowo” w Karpaczu.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie systematycznie jest prowadzone doradztwo zawodowe dla uczniów klas gimnazjalnych.

Więcej…

 

W dniu 18 listopada 2016 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie obchodzony był Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

 

W ramach jednego z wielu zadań realizowanych w Rządowym Programie „Bezpieczna +”, uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie od 10 do 17 listopada br. wykonywali projekty graficzne ulotek ph. „Jestem bezpieczny/a w szkole, bo…”.

Więcej…