Uczniowie, rodzice, dyrekcja i nauczyciele ze szkoły w Jaroszowie wykazali się dużym zaangażowaniem w ufundowanie paczki dla potrzebującej rodziny.

Więcej…

 

Kontynuując współpracę z Komisariatem Policji w Strzegomiu, po raz kolejny, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie gościliśmy dzielnicowego - mł. asp. Krzysztofa Nabiałka i mł. asp.  Rafała Gmyrka.

Więcej…

 

We wtorek - dnia 6.12.2016 r. - wszyscy grzeczni uczniowie kl. III b z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie otrzymali wyjątkowy prezent od Mikołaja – wycieczkę do kręgielni w Żarowie.

Więcej…

 

W Mikołajki - 6 grudnia 2016 r. - obchodziliśmy urodziny przedszkolaka Dawidka Dworaka z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. We wtorek - 6 grudnia 2016 - z workiem pełnym prezentów przyjechał Mikołaj.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie lekcje wychowania fizycznego to nie tylko wysiłek fizyczny, ale także nauka poprzez grę w szachy.

Więcej…

 

Opiekun Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie Sylwia Chrut-Rudnicka, 6 grudnia br. podziękowała swoim Wolontariuszom za pracę na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

W poniedziałek – 5 grudnia 2016 r. – w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie obchodzony był Dzień Górnika.

Więcej…

 

Dużym przeżyciem dla wielu młodych ludzi jest spotkanie z „żywym” pisarzem. Taką okazję miały uczennice z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Jaroszowie, które 1 grudnia 2016 wraz z bibliotekarką Moniką Bytnar – Gołembiowską wybrały się na spotkanie z pisarzem książek dla dzieci i młodzieży - GRZEGORZEM KASDEPKE zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Strzegomiu.

Więcej…

 

Dnia 30 listopada 2016 r. dzieci z przedszkolnej grupy „Pszczółek” wykonywały prace plastyczne, a postacią którą malowały był Mikołaj.

Więcej…

 

Własnoręcznie wykonane dekoracje choinkowe i świąteczne, to chyba dla wszystkich przyjemne zajęcie i przeżycie nie do opisania. W minionym tygodniu najmłodsza grupa przedszkolna z ZSP w Jaroszowie, w ramach zajęć przygotowywała wiele ciekawych ozdób.

Więcej…

 

Urodziny w przedszkolu to wesołe wydarzenie, które cieszy każde dziecko. W listopadzie swoje urodzinki obchodził Szymonek, Gracjanek, Michałek, i Fabianek.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczą we wszystkich organizowanych w gminie przedsięwzięciach sportowych. Od początku roku szkolnego mają już niejeden sukces sportowy.

Więcej…

 

Wzorem lat poprzednich, we współpracy z SANEPID Świdnica, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystąpił do realizacji programu „Trzymaj formę”.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym, w ramach realizacji projektu „Bezpieczna +” uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej…

 

W dniach 22-25.11.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wzięli udział w warsztatach na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, w ramach realizowanego przez szkołę zadania w Konkursie Ogólnopolskim pt. „Bezpiecznie Tu i Tam”.

Więcej…