b1.jpg

We wtorkowe przedpołudnie - 12 marca 2019 r. - w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej odbył się finał VI Diecezjalnego Konkursu Misyjnego pn. „Ojciec trędowatych - o. Marian Żelazek SVD”.

Więcej…

 

„Spelling Bee” to pierwszy konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas I-III w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Sekcja plastyczna „Akwarelka” działa w naszej świetlicy szkolnej. W ramach zajęć plastycznych uczniowie z  różnych klas rozwijają swoje liczne talenty plastyczne, własną kreatywność i wyobraźnię.

Więcej…

 

"WSSE Tech LAB"

Szkoła nowoczesna, przyjazna i bezpieczna.

 

Uczniowie naszej szkoły co roku uczestniczą w prelekcjach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi.

Więcej…

 

„Tyle książek do przeczytania, tak mało czasu”
/Frank Zappa/

Już po raz siódmy eliminacje gminne XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” zostały przygotowane przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie – 27.02.2019 r. – w wyremontowanej sali gimnastycznej.

Więcej…

 

W dniu 6 marca 2019 r. w hali OSiR Strzegom odbył się „Gminny Turniej Piłki Siatkowej”. Siatkarze szkół podstawowych rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców klas VII i VIII.

Więcej…

 

W sobotę - 02.03.2019 r. wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Wiktoria Świątoniewska, Kornelia Łabędzka, Weronika i Amelia Skolimowskie, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek, Natalia Machnikowska i Agata Pejta -  wraz ze swoim opiekunem wzięły udział w akcji charytatywnej „ZBUDUJMY RAZEM SZCZĘŚCIE” zorganizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych ze Strzegomia.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie od 18 do 22 lutego 2019 r. uczniowie na lekcjach informatyki, zajęć komputerowych i godzinach wychowawczych poznawali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Więcej…

 

"Jest karnawał, a w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali – zgromadzeni na tej sali”

W czwartek - 28 lutego 2019 r. - w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów z klas I - III.

Więcej…

 

Już od rana 28 lutego br. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie było wyjątkowo i kolorowo i gwarno. Tego dnia, w wyremontowanej sali gimnastycznej, została zorganizowana czarodziejska Zabawa Karnawałowa.

Więcej…

 

„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni” – słowa genialnego XIX wiecznego szachisty Paula Morphiego, są mottem zajęć realizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie od 1 września 2018 roku, podczas których uczniowie z kl. I-III poznają arkana królewskiej gry jaką są szachy.

Więcej…

 

W czwartek - 21. 02. 2019 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany szkolny konkurs języka angielskiego „Face to Face with English”.

Więcej…

 

„Nasz naród tak dobrze pamięta
Tę zbrodnię i smutne te dni,
Historia to wojny przeklęta

zdrada, niewola i łzy”

To motto spotkania z panem Jerzym Orabczukiem i członkami strzegomskiego Związku Sybiraków, które odbyło się  20 lutego 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

W piątek - 15 lutego 2019 r. – został przeprowadzony Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Master Essay”.

Więcej…

 

Motywem tegorocznej edycji XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” jest CZAS, który nieuchronnie ucieka, ale także „czas”, który spędzamy relaksując się przy poezji i książkach. Dlatego właśnie zegary dominowały w dekoracji podczas eliminacji szkolnych tego konkursu,  które zostały zorganizowane 23.01.2019 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…