baner8.jpg

W sobotę - 02.03.2019 r. wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Wiktoria Świątoniewska, Kornelia Łabędzka, Weronika i Amelia Skolimowskie, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek, Natalia Machnikowska i Agata Pejta -  wraz ze swoim opiekunem wzięły udział w akcji charytatywnej „ZBUDUJMY RAZEM SZCZĘŚCIE” zorganizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych ze Strzegomia.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie od 18 do 22 lutego 2019 r. uczniowie na lekcjach informatyki, zajęć komputerowych i godzinach wychowawczych poznawali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Więcej…

 

"Jest karnawał, a w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali – zgromadzeni na tej sali”

W czwartek - 28 lutego 2019 r. - w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów z klas I - III.

Więcej…

 

Już od rana 28 lutego br. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie było wyjątkowo i kolorowo i gwarno. Tego dnia, w wyremontowanej sali gimnastycznej, została zorganizowana czarodziejska Zabawa Karnawałowa.

Więcej…

 

„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni” – słowa genialnego XIX wiecznego szachisty Paula Morphiego, są mottem zajęć realizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie od 1 września 2018 roku, podczas których uczniowie z kl. I-III poznają arkana królewskiej gry jaką są szachy.

Więcej…

 

W czwartek - 21. 02. 2019 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany szkolny konkurs języka angielskiego „Face to Face with English”.

Więcej…

 

„Nasz naród tak dobrze pamięta
Tę zbrodnię i smutne te dni,
Historia to wojny przeklęta

zdrada, niewola i łzy”

To motto spotkania z panem Jerzym Orabczukiem i członkami strzegomskiego Związku Sybiraków, które odbyło się  20 lutego 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

W piątek - 15 lutego 2019 r. – został przeprowadzony Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Master Essay”.

Więcej…

 

Motywem tegorocznej edycji XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” jest CZAS, który nieuchronnie ucieka, ale także „czas”, który spędzamy relaksując się przy poezji i książkach. Dlatego właśnie zegary dominowały w dekoracji podczas eliminacji szkolnych tego konkursu,  które zostały zorganizowane 23.01.2019 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Więcej…

 

Jak zawsze każdego roku najlepsi uczniowie  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie biorą udział w konkursie wojewódzkim „zDolny Ślązak” w ramach  Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie w dniach od 17 do 21 grudnia 2018 r. i od 7 do 18 stycznia 2019 r. realizowano projekt „Bądźmy poszukiwaczami Autorytetu” w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej realizowanej we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości.

Więcej…

 

Dnia 15 stycznia 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się w Konkurs Języka Niemieckiego pn. „Deutschsprachige Länder.”

Więcej…

 

W czwartek – 10 stycznia 2019 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zostały zorganizowane wyjazdy na spektakle teatralne w ramach drugiego w tym roku szkolnym „Dnia Teatru”.

Więcej…

 

W styczniu 2019 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystąpił po raz trzeci do programu „Bieg po zdrowie” - programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowanego w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami.

Więcej…

 

W piątkowe przedpołudnie - 21.12.2018 r. - w kościele parafialnym w Jaroszowie uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego przygotowali przedstawienie jasełkowe.

Więcej…