baner8.jpg

W piątek - 8 listopada 2019 r. - w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie odbył się Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym, po raz kolejny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizowany jest projekt mający na celu pogłębienie wiedzy na temat życia i twórczości patrona - Janusza Korczaka.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie  włączył się w ogólnopolską akcję zainicjowaną przez Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego  ph. „Szkoła pamięta”.

Więcej…

 

 

W dniu 30 października 2019 r., w ramach obchodów Dnia Patrona, uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie z klas IV – VIII uczestniczyli w quizie o Patronie szkoły - Januszu Korczaku.

Więcej…

 

 

W środę - 30 października 2019 r. - we wszystkich grupach jaroszowskiego przedszkola obchodzony był Dzień Dyni.

Więcej…

 

Wczesnym rankiem, 28.10.2019 r. – czwartoklasiści z Zepołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w wycieczce do Świdnicy.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Jaroszowie - Aleksandra Hućko (kl. 2a) i Dariusz Liszcz (kl. 6b) reprezentowali swoją szkołę na VI Gminnym Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego, który odbył się 25.10.2019 r. w szkole podstawowej w Kostrzy.

Więcej…

 

Niespodzianką dla uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w nowym roku szkolnym jest nowa sala lekcyjna nazwana pracownią artystyczną.

Więcej…

 

W dniu - 24 października 2019 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyło się „Pasowanie na ucznia” dzieci z klasy pierwszej.

Więcej…

 

Dyrekcja i społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Korczaka  w Nowej Rudzie zaprosiła przedstawicieli szkół i placówek noszących imię Janusza Korczaka do udziału w Sejmiku Dziecięcym, który odbył się 17.10.2019 r.

Więcej…

 

We wtorek - 15 października 2019 r. – uczniowie z kl. 2a ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik i nauczycielką -  Joanną Pietras wybrali się do jaroszowskiej pizzerii, aby jeszcze bardziej uświetnić „Tydzień Włoski”, który odbywał się w szkole.

Więcej…

 

Z takim hasłem i uśmiechem na twarzy przedszkolaki z Jaroszowa z grupy „Sówek”, „Żabek” i „Wesołych Nutek” obchodziły 15 października 2019 r. Światowy Dzień Uśmiechu.

Więcej…

 

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

Janusz Korczak

W poniedziałek  - 14 października  2019 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej…

 

Wraz z nowym rokiem szkolnym, wystartował w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie projekt „Szachy w szkole”, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiego Związku Szachowego. Program skierowany jest do najmłodszych uczniów z klas I-III.

Więcej…

 

Uczniowie z  klas I-III z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami - 10 października 2019 roku - odwiedzili fabrykę ozdób choinkowych „Vitbis” w Złotoryi.

Więcej…

 

W sobotę - 5 października 2019 r. - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszowie, AKS Strzegom, OSiR Strzegom oraz Społeczność Biegowa „Strzegomska Dwunastka” kolejny już raz przygotowali dla uczestników wspaniałe święto sportu.

Więcej…