W ostatnim tygodniu nauki – 20.06.2017 r. - rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkoły podstawowej z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W czwartek – 8 czerwca 2017 r. - pracę nad swoimi projektami edukacyjnymi zakończyły dwie grupy uczniów z klasy II gimnazjum.
Prezentacji uczniów w sali gimnastycznej przyglądała się dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz, która obserwowała realizację zadań uczniów na terenie szkoły przez cały rok szkolny.

Więcej…

 

W dniu 30 maja 2017 roku, odpowiadając na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Anny Jenke w Jarosławiu oraz dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej k. Rzeszowa, przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Gimnazjum im. Sługi Bożej Anny Jenke w Jaroszowie uczestniczyli w poświęconej naszej patronce konferencji naukowej pod hasłem: „Tylko miłość zwycięża świat. W stulecie Objawień Fatimskich”.

Więcej…

 

Dnia 27.04.2017 r. w konkursie wiedzy sportowej w ramach projektu edukacyjnego gimnazjalistów „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia” wzięło udział 15 uczestników z klas IV - VI SP oraz „na ochotnika” - z chęcią sprawdzenia się - gimnazjalistka Martyna Krzyszczak, która uzyskała 33 punkty - na 40 możliwych do zdobycia.

Więcej…

 

Dnia 25 kwietnia 2017 w Strzegomskim Centrum Kultury odbyła się  gala wręczenia nagród w I Strzegomskim Konkursie Poetyckim „Za moimi oknami” pod honorowym patronatem Burmistrza Strzegomia – pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 
Więcej artykułów…