Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, jak co roku zorganizowali zbiórkę darów z okazji Dnia Dziecka dla potrzebujących dzieci. Tym razem uczniowie podzielili się słodyczami, grami edukacyjnymi, puzzlami.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa (Aleksandra Perec, Amelia Majchrzak, Wiktoria Łobodziec, Aleksandra Kardynał, Julia Trestka i Wioletta Kardynał) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu p. Sylwią Chrut-Rudnicką odwiedziły Dzienny Dom Pobytu „Senior - Wigor” w Strzegomiu.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, chętnie angażują się  w pomoc i prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

Jak co roku, wolontariusze z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz ze swoim opiekunem Sylwią Chrut - Rudnicką zorganizowali zbiórkę słodyczy, kosmetyków i ubrań dla podopiecznych zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Świdnicy.

Więcej…

 

Opiekun Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie Sylwia Chrut-Rudnicka, 6 grudnia br. podziękowała swoim Wolontariuszom za pracę na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

Na zaproszenie kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej - Sabiny Kubackiej 23.11.2016 r. wolontariusze z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Jaroszowa: Aleksandra Perec, Amelia Majchrzak, Wiktoria Łobodziec, Aleksandra Kardynał, Sebastian Rasała, Julia Trestka, Magdalena Holz wraz z opiekunem Koła Wolontariatu - Sylwią Chrut-Rudnicką wzięli udział w zabawie integracyjnej.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie jak zwykle zaangażował się w pomoc i prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie włączyły się w obchody Tygodnia Aktywności Mieszkańca Strzegomia i 23 września 2016 r. uczestniczyły w „Marszu Kapeluszowym” zorganizowanym przez Panią Eugenię Zasińską, przewodniczącą Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 03.06.2015 r. mieli przyjemność gościć uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Strzegomia wraz z opiekunami.

Więcej…

 

Środa - 17 grudnia - była dla wolontariuszek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie dniem odwiedzin, bo gimnazjalistki odwiedziły uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Strzegomiu, by złożyć podopiecznym i tamtejszej kadrze życzenia świąteczne.

Więcej…