Chociaż za oknem pogoda mało zimowa, głównie ze względu na brak śniegu, to jednak 12 stycznia 2018 r. w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zrobiło się biało.

Więcej…

 

Przedszkolaki z ZSP w Jaroszowie 05.12.2017 r. wyjechały na wycieczkę do wrocławskiego centrum nauki Humanitarium.

Więcej…

 

W czwartkowe przedpołudnie - 30.11.2017 r. - przedszkolaki  z niecierpliwością oczekiwały przyjazdu strażaków z OSP w Jaroszowie.

Więcej…

 

Piątek - 24.11.2017 r. – był wyjątkowym dniem, bo wszystkie przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z panią dyrektor Beatą Jankiewicz, wicedyrektor Violettą Posłuszną- Koziałkowską oraz zaproszonymi Mamami i Misiowym Gościem uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dnia 24 listopada uczniowie kl. III b z ZSP w Jaroszowie obchodzili  Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dnia 14 listopada 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbyła się uroczystość  „Pasowania na przedszkolaka”.

Więcej…

 

Przez całe życie człowiek ma styczność z różnorodnymi dźwiękami. Jedne brzmią dla niego przyjemnie i kojąco, drugie mogą spowodować nieprzyjemne odczucia. Tak czy i inaczej dźwięki wywierają wpływ na istotę ludzką, kształtują wyobraźnię muzyczną, tym bardziej, jeśli we wczesnym etapie rozwoju, wyposaży się młodego człowieka w niezbędne umiejętności, wiedzę i nawyki słuchowe.

Więcej…

 

Dzień 5 listopada to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek - Walta Disney’a, a jednocześnie jest to także Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Aby uczcić ten dzień, wychowawczynie dla dzieci z „Akademii Przedszkolaka” zorganizowały bajkowe spotkanie.

Więcej…

 

W ostatnim czasie, przedszkolaki z grupy „Biedronek” zajmowały  się obserwowaniem jesiennych zmian zachodzących w przyrodzie. Występowaniem takich  zjawisk atmosferycznych, jak deszcz, wiatr czy mgła.

Więcej…

 

We wtorek - 31 października -  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, z inicjatywy nauczycielek języka angielskiego: Edyty Pasternak, Joanny Pietras i Katarzyny Adamskiej zorganizowany został konkurs na „Najciekawszy strój halloweenowy”.

Więcej…

 

W piątek - 27 października 2017 r. - dzieci z jaroszowskiego przedszkola z grupy ,,Pszczółek” wraz z wychowawczynią Dorotą Gacek wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Zdrowia w Jaroszowie.

Więcej…