„Słonko świeci już wesoło, trawka już zieleni się!
Wszystkie dzieci, wszystkie wkoło, bardzo cieszą się”

Jaroszowskie przedszkolaki z grupy „Biedronek”, „Pszczółek” i „Muchomorków” 4 kwietnia 2018r. świętowały przybycie Pani Wiosny w tradycyjnym Wiosennym Przemarszu.

Więcej…

 

Dnia 4 kwietnia obchodzimy Dzień Tęczy.

Więcej…

 

Czas Świąt Wielkanocnych jest związany przede wszystkim z tradycją malowania pisanek. Pracowite przedszkolaki z grupy ,,Biedronek” z ZSP w Jaroszowie, postanowiły zrobić pisanki wspólnie z rodzicami, których  zaprosiliśmy do udziału w zajęciach.

Więcej…

 

Przygotowania do świąt wielkanocnych idą „całą parą”.

Więcej…

 

Tradycją jest, że Strzegomskie Centrum Kultury w marcu, organizuje cykl „Spotkań z Teatrem”. W ramach tych spotkań przedszkolaki z całej gminy uczestniczą w Konfrontacjach Poetyckich Przedszkolaków. Dnia 20.03.2018 r. dzieci z Jaroszowa także wzięły udział w tej uroczystości.

Więcej…

 

W piątek  16 marca 2018 r. jaroszowskie przedszkolaki odwiedziła pani Ewa Plizga – mama jednego z przedszkolaków z zawodu fryzjer - stylista.

Więcej…

 

Marzec, to miesiąc, w którym każdego roku do ZSP w Jaroszowie zaglądają przyszłe przedszkolaki.

Więcej…

 

Dnia 13.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie przedszkolaki gościły panów policjantów - dzielnicowego mł. asp. Krzysztofa Nabiałka oraz sierż. sztab. Rafała Gmyrka.

Więcej…

 

W dniu 09.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbył się BAL KARNAWAŁOWY.

Więcej…

 

W czwartek – 8 lutego 2018 r.- w jaroszowskim przedszkolu odbyło się spotkanie z magister farmacji panią Eweliną Kowalczyk – mamą jednego z przedszkolaków. W spotkaniu tym uczestniczyły wszystkie dzieci.

Więcej…

 

Dnia 08.02.2018 r. w grupie „Muchomorków" Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, odbyła się wspaniała impreza.

Więcej…