Marzec, to miesiąc, w którym każdego roku do ZSP w Jaroszowie zaglądają przyszłe przedszkolaki.

Więcej…

 

Dnia 13.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie przedszkolaki gościły panów policjantów - dzielnicowego mł. asp. Krzysztofa Nabiałka oraz sierż. sztab. Rafała Gmyrka.

Więcej…

 

W dniu 09.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbył się BAL KARNAWAŁOWY.

Więcej…

 

W czwartek – 8 lutego 2018 r.- w jaroszowskim przedszkolu odbyło się spotkanie z magister farmacji panią Eweliną Kowalczyk – mamą jednego z przedszkolaków. W spotkaniu tym uczestniczyły wszystkie dzieci.

Więcej…

 

Dnia 08.02.2018 r. w grupie „Muchomorków" Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, odbyła się wspaniała impreza.

Więcej…

 

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce dnia 2 lutego 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie  w jaroszowskim przedszkolu.

Więcej…

 

Dnia 1 lutego 2018 r. w przedszkolnej grupie „Pszczółek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka podczas, której przedszkolaki przygotowały wyjątkowy program artystyczny.

Więcej…

 

W styczniu w grupie „Pszczółek” swoje piąte urodziny obchodzili Kalinka Rachwał i Szymon Wiraszka.

Więcej…

 

Chociaż za oknem pogoda mało zimowa, głównie ze względu na brak śniegu, to jednak 12 stycznia 2018 r. w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zrobiło się biało.

Więcej…

 

Przedszkolaki z ZSP w Jaroszowie 05.12.2017 r. wyjechały na wycieczkę do wrocławskiego centrum nauki Humanitarium.

Więcej…

 

W czwartkowe przedpołudnie - 30.11.2017 r. - przedszkolaki  z niecierpliwością oczekiwały przyjazdu strażaków z OSP w Jaroszowie.

Więcej…