W środę - 07.06.2017 r. - przedszkolaki z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Wałbrzycha do teatru Lalki i Aktora na spektakl pt.,,Koziołek Matołek”.

Więcej…

 

Radość dziecka ma wartość nieocenioną. Wspiera jego rozwój i sprawia, iż wszelkie troski tracą na mocy, bo … ,,kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Więcej…

 

W dniu 30 maja 2017 r. najmłodsza grupa przedszkolaków z Przedszkola w Jaroszowie wybrała się na wycieczkę autokarową do fabryki lizaków i cukierków  – „Ciukuruku ” w Świdnicy.

Więcej…

 

Ta zabawa wydaję się prosta, ale wymaga od dziecka ogromnego skupienia uwagi i bardzo precyzyjnych ruchów. Nasze maluchy z Akademii Przedszkolaka spisały się doskonale.

Więcej…

 

Przy słonecznej pogodzie pszczoły wylatują z ula, a z naszego przedszkola też „wyleciały” PSZCZÓŁKI, bo wiadomo dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Korzystając więc z pięknej pogody, wychodzimy do naszego ogródka.

Więcej…

 

W Akademii Przedszkolaka urozmaicamy zajęcia o zapachy, fakturę farby i sposób nakładania jej na papier.

Więcej…

 

Gdy pogoda troszkę gorsza, a słoneczko chowa się za chmurkami, dzieci z Akademii Przedszkolaka tworzą piękne obrazki „kółeczkowe”.

Więcej…

 

W środę - 26 kwietnia 2017 r. - swoje piąte urodzinki obchodziła ANTOSIA KUSIAK z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

W kwietniu świętowaliśmy w przedszkolu urodziny Julii i Antosia.

Więcej…

 

W dniu 21 kwietnia 2017 r. w jaroszowskim przedszkolu swoje 5. urodziny obchodził Antoś Angrys z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” w środowy poranek - 12 kwietnia 2017 r. - przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. W tym dniu gościliśmy panią dyrektor Beatę Jankiewicz oraz panią wicedyrektor Violettę Posłuszną-Koziałkowską.

Więcej…