W czwartek - 9 listopada 2017 - reprezentantki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie pojechały do Marcinowic, aby wziąć udział w rozgrywkach piłki koszykowej na szczeblu powiatowym.

Do zawodów zgłosiły się drużyny ze Świdnicy, Witoszowa oraz gospodarze z Marcinowic. Poziom zawodów był zdecydowanie wyższy, niż w rozgrywkach gminnych i po ciężkich przegranych meczach ze Świdnicą i Witoszowem, w boju o III miejsce dziewczęta z Jaroszowa wygrały koszykarskie starcie z dziewczętami z Marcinowic.

Szkołę w Jaroszowie reprezentowały: Aleksandra Sypko, Amelia Gajos, Klaudia Goldian, Zuzanna Puzio, Katarzyna Siedlecka, Julia Kowalczyk, Roksana Chodorowska, Amelia Grabowiec, Katarzyna Wilczak, Wioletta Kardynał.

Gratulacje dla reprezentacji za ambicje i walkę do ostatniej syreny zawodów. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki sfinansowaniu transportu przez gminę Strzegom.

Opiekunem drużyny i trenerką była nauczycielka – Justyna Fedyczkowska.