Dnia 8 listopada 2017 r. uczniowie klasy IIA z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią - Barbarą Zbrożek gościli na zajęciach lekcyjnych panią Monikę Kupczyńską i panią Annę Ostatek – reprezentujące Bank PKO BP w Strzegomiu.

Główny cel spotkania dotyczył tego, że uczniowie dowiedzieli się dlaczego warto oszczędzać pieniądze w banku. Podczas wizyty uczniowie obejrzeli przygotowaną prezentację oraz odpowiadali między innymi na następujące pytania:

1. Co to jest konto bankowe i kto może je założyć ?
  2. Czy dzieci mogą mieć założone konto bankowe ?
  3. Jak można oszczędzać pieniądze w banku ?
  4. Jakie produkty oferuje bank swoim klientom ?

Uczniowie kl. IIA znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat bankowości oraz przekonali się, że warto świadomie oszczędzać. Wizyta zakończyła się wręczeniem upominków przygotowanych przez Bank  PKO BP oraz wręczeniem słodkości.

Serdeczne podziękowania składamy

dla Pani Moniki Kupczyńskiej i Pani Anny Ostatek.