W czwartek - 28 września 2017 - na obiektach OSiRw Strzegomiu odbył się coroczny turniej eliminacyjny do rozgrywek powiatowych w piłkę nożną dla chłopców klas VI i młodszych.

Reprezentacja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie spisała się bardzo dobrze zajmując II miejsce w całym turnieju. Na początku chłopcy rozegrali dwa mecze grupowe, bez problemu pokonując drużyny z SP nr 2 i Goczałkowa. W meczu o I miejsce zabrakło trochę szczęścia i chłopcy ulegli reprezentacji SP nr 4.

Jaroszowską młodą drużynę tworzyli: Marcel Maicki, Oktawian Ziora, Kacper Hucał, Michał Redlica, Oskar Styczeń, Jakub Głowacki, Ernest Maicki, Krystian Zywer, Damian Struszka.

Wielkie gratulacje dla Chłopaków, szczególnie tych z IV klas, dla których było to nowe wyzwanie.