Dnia - 22 czerwca 2017 r. – uczniowie zklasy IV a ZSP w Jaroszowie wraz  z wychowawczynią – Bronisławą Czaplą i nauczycielką – Joanną Pietras uczestniczyli w pikniku klasowym u Państwa Stelli i Bernarda Kawiaków – rodziców czwartoklasisty Maćka.

Uczniowie świetnie się bawili i wypoczywali na świeżym powietrzu. Każdy znalazł swój sposób na aktywny wypoczynek. Jedni grali w ping ponga, inni w siatkówkę. Niektórzy wypoczywali na leżakach, inni zaś na kocachgrali w szachy. Były też rozgrywki zespołowe: przeciąganie liny w trzech kategoriach, skoki przez skakankę, rzuty łańcuchem do wiadra. Wielu integrowało się miłymi rozmowami i robieniem wspólnych zdjęć.

Po wysiłku, zjedliśmy kiełbaski upieczone samodzielnie na kijach nad ogniskiem przygotowanym przez pana Kawiaka oraz ochłodziliśmy się lodami.

W czasie wypoczynku pamiętaliśmy o bezpieczeństwie. Na zakończenie podziękowaliśmy za miłą gościnę i udaną zabawę. Radośni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.