We wtorek - 20 czerwca 2017 r. - w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się uroczystość zakończenia roku z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycielek. Pod czujnym okiem Pań, przedszkolaki przygotowywały prezentacje swoich umiejętności w występach artystycznych, dziękując w ten sposób wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Po programie artystycznym dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Spotkanie zakończyło się  poczęstunkiem dla gości, dzieci i rodziców.

Pani dyrektor Beata Jankiewicz złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach.

Szczególnie dla najstarszej grupy przedszkolnej – „Muchomorków” - występ był bardzo ważny, gdyż dzieci żegnały się z przedszkolem.

Naszym najstarszym przedszkolakom  życzymy samych sukcesów w szkole, dużo radości i uśmiechów na każdy dzień.