W ostatnim tygodniu nauki – 20.06.2017 r. - rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkoły podstawowej z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Pogoda dopisała. Było ciepło, bezwietrznie i był to dobry czas, aby wykorzystać znajdujące się na podwórku szkolnym stoły do gry w tenisa. Do udziału w turnieju zgłosiło się 12 śmiałków, w tym dwie dziewczyny Kornelia Łabędzka i Diana Rogalska, które pięknie i bez kompleksów poradziły sobie w rywalizacji z chłopcami.

Po dwóch rundach gier, gdzie zwycięzca awansował dalej, wyłoniona została trójka finalistów, która w grze „każdy z każdym" ustaliła ostateczną kolejność na podium:

I miejsce - Szymon Radosz

II miejsce - Michał Siedlecki

III miejsce – Piotr Marczyk

Gratulacje należą się wszystkim startującym, a szczególne podziękowania dla gimnazjalistów Bartosza Głód i Macieja Makówki, którzy sędziowali spotkania.

Koordynatorem turnieju była nauczycielka – Justyna Fedyczkowska.