W ciągu mijającego roku szkolnego w klasie II b SP odbywał się konkurs na tytuł „SUPER KUMPLA".

Jego celem było promowanie przyjaznych postaw koleżeńskich, umiejętności rozwiązywania sytuacji trudnych bez agresji i przemocy oraz motywowanie do przestrzegania kodeksu klasowego.

We wrześniu wychowawczyni - Elżbieta Szczepanik przedstawiła dzieciom kryteria, według których co dwa miesiące dokonywały drogą tajnego głosowania wyboru najlepszego klasowego kolegi lub koleżanki.

Zostało wybranych pięciu „Super Kumpli”, wśród których znaleźli się: Łucja Kołodziej, Filip Kiełbowicz, Dominika Stępień, Małgosia Gałdyś i Dawid Chodorowski.

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę pluszowe zwierzaki, które nie tylko przypominają im o zasłużonym tytule i zaufaniu klasy, ale też mobilizują do tego, by nadal być wzorem dla innych.