We wtorek - 06.06.2017 r. - w Publicznej Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Udaninie odbył się IX powiatowo-diecezjalny Festiwal Piosenki Misyjno-Religijnej.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z terenu diecezji świdnickiej oraz powiatu średzkiego. Rywalizacja festiwalowa przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i IV-VI) oraz kategoriach: „zespół" i „solista".

Wśród licznego grona występujących była również Wiktoria Świątoniewska, uczennica klasy V z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, która zaśpiewała piosenkę pt. „Chwała Tobie, Panie" autorstwa Magdy Anioł. Po bardzo dobrym występie, decyzją Komisji Konkursowej, Wiktoria zajęła II miejsce w kategorii „solista".

Opiekę merytoryczną nad Wiktorią sprawował nauczyciel - Tomasz Dziurla.

Wiktorii serdecznie gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych
sukcesów wokalnych.