Dzień Dziecka uczniowie z klas I - III SP z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie świętowali w kinie w Świdnicy, gdzie obejrzeli hit kinowy dla dzieci pt. „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski".

Wszyscy od dawna czekali na ten moment, gdyż niebieskie stworki stały się ulubieńcami  zarówno dzieci jak i dorosłych.

Film okazał się bardzo ciekawy. Animowane postaci na ekranie, zabawne wątki, zaskakujące zwroty akcji i wesoła muzyka szybko pochłonęły uwagę małych widzów. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a wybuchy śmiechu i oklaski przepełniały salę.

Wycieczka do kina była udanym pomysłem. Dzieci mogły wesoło spędzić czas wśród kolegów i koleżanek z młodszych klas, a także oderwać się od codziennych szkolnych obowiązków.

Wyjazd zorganizowała wychowawczyni kl. 2b - Elżbieta Szczepanik.

{gallery}galeria/2016_17/smerfy_dd{gallery}