Radość dziecka ma wartość nieocenioną. Wspiera jego rozwój i sprawia, iż wszelkie troski tracą na mocy, bo … ,,kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Dnia 1 czerwca 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie obchodziliśmy DZIEŃ DZIECKA, który stał się okazją do wielkiej radości. Dla każdego malucha ten dzień jest bardzo oczekiwaną chwilą.

Pogoda dopisała, więc już po śniadaniu przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wyszli do ogrodu przedszkolnego. Do atrakcji tego dnia zaliczyć można: podróż dookoła świata: przenieśliśmy się do Ameryki Północnej, Afryki, Japonii, Grenlandii oraz Polski.

Były tańce oraz śpiewy. Wspólnym zabawom nie było końca. Dzieci bawiły się przy znanych piosenkach, a na ich twarzach widać było uśmiech i zadowolenie.

Po takiej podróży przyszedł czas na odpoczynek – kolorowanie domków dzieci z różnych krajów. Uwieńczeniem tak wspaniałego dnia był obfity słodki poczęstunek.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za pomoc w organizacji i poczęstunku dla dzieci.