Dziewczęta z formacji tanecznej „DEVANGELS” tworzonej przez uczennice z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, zaprezentowały się 26 kwietnia 2017 r. w Złotoryi podczas XI Regionalnego Przeglądu Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska ph. „Nie liczę godzin i lat …”.

Celem imprezy nie była rywalizacja o miejsce na podium, ale zaprezentowanie zespołów artystycznych, które łączy postać – Janusza Korczaka. W wielu różnych formach artystycznych zaprezentowało się 18 szkół i placówek korczakowskich.

Dziewczęta z Jaroszowa, które występowały już podczas programu artystycznego w ramach WOŚP – u 2017, Jasełek i szkolnej Gali Talentów, również w Złotoryi pokazały swój talent taneczny w trzech autorskich układach choreograficznych. Zaprezentowały się bardzo dobrze i zebrały od publiczności zasłużone owacje. Opiekunem grupy „Devangels” podczas wyjazdu była nauczycielka – Monika Bytnar – Gołembiowska.

Tegoroczna impreza była częścią projektu „Dolnośląska Stolica Kultury Powiat Złotoryjski 2017”.