b1.jpg

Dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” w środowy poranek - 12 kwietnia 2017 r. - przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. W tym dniu gościliśmy panią dyrektor Beatę Jankiewicz oraz panią wicedyrektor Violettę Posłuszną-Koziałkowską.

Wielkanoc to szczególny czas w naszych domach, również dla dzieci z przedszkola w Jaroszowie. Dzieci wraz z nauczycielami poznawały polskie tradycje związane ze świętami Wielkanocnymi oraz przygotowały świąteczne dekoracje. Największą radość dzieci miały z własnoręcznie malowanych pisanek oraz z wykonywania zajączków i palmy.

W tym szczególnym dniu, stoły były pięknie udekorowane. Nie mogło na nich zabraknąć babki wielkanocnej, jajek, baranka, zajączka, rzeżuchy oraz stroików z bukszpanem.  Dzieci podczas słodkiego poczęstunku składały sobie życzenia.

Wszystkie przedszkolaki wraz z wychowawczyniami życzą zdrowych,
radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.