W dniu 29.03.2017 r. w strzegomskiej hali OSiR odbył się Turniej Piłki Siatkowej trójek i czwórek siatkarskich w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowały dziewczęta z klasy V i dziewczęta i chłopcy z klasy VI.

Wszystkie zespoły wygrały swoje rozgrywki. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Dziewczęta z klasy V rozegrały trzy spotkania, natomiast reprezentacje klasy VI po 5 spotkań. Jaroszowskie drużyny nie przegrały żadnego meczu. Bezapelacyjnie wygrały swoje kategorie. O tym kto zwycięży zadecydowały ostanie mecze, tak więc emocje były do końca, a zawodnicy z Jaroszowa wykazali się umiejętnościami, opanowaniem i doskonałym zgraniem do ostatniego punktu.

Wyniki:

Trójki siatkarskie klas V dziewczęta:

2. PSP Goczałków
  3. PSP nr 4
  4. PSP nr 3

Czwórki siatkarskie klas VI dziewczęta:

2. PSP nr 4 I
  3. PSP nr 2 I
  4. PSP nr 4 II
  5. PSP nr 2 II
  6. PSP nr 3

Czwórki siatkarskie klas VI chłopcy:

2. PSP nr 2
  3. PSP nr 4 I
  4. PSP nr 4 II
  5. PSP nr 3
  6. PSP Olszany

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.