Dnia 16.03.2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu odbyła się V Międzygimnazjalna Olimpiada Języka Angielskiego, do której zakwalifikowało się dziesięciu najlepszych uczniów z gminy Strzegom. Gimnazjum w Jaroszowie reprezentowały dwie uczennice klasy II: Zofia Malinowska i Zuzanna Kawiak.

Konkurs składał się z kilku etapów: przedstawienie prezentacji o zespołach lub wykonawcach popularnych  latach 1970 – 1990, quizu o kulturoznawstwie i idiomach oraz sprawdzania umiejętności rozumienia ze słuchu oraz zdolności rozumienia tekstu, a także z uzupełniania brakujących słów piosenki.

 

Uczennice naszego gimnazjum wykazały się ogromną znajomością tematu, prezentując tym samym bardzo wysoki poziom. Ciężka praca opłaciła się, gdyż Zuzanna zdobyła wyróżnienie. Opiekunem uczennica była nauczycielka – Joanna Pietras.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!