Wolontariuszki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa (Aleksandra Perec, Amelia Majchrzak, Wiktoria Łobodziec, Aleksandra Kardynał, Julia Trestka i Wioletta Kardynał) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu p. Sylwią Chrut-Rudnicką odwiedziły Dzienny Dom Pobytu „Senior - Wigor” w Strzegomiu.

Gimnazjalistki przygotowały prezent z okazji Dnia Kobiet, proponując paniom usługi kosmetyczne, które odmieniły oblicze Pań w tym szczególnym dniu.

Dziewczęta zaproponowały szeroką gamę usług, zaczynając od prostych zabiegów upiększających, tj. układanie fryzur, malowanie paznokci czy wykonywanie makijażu.

Paniom, uczestniczącym w zajęciach, towarzyszył szczery uśmiech, a wolontariuszki były szczęśliwe, że mogły sprawić im przyjemność i umilić dzień.