W czwartkowe popołudnie – 2 marca 2017 r. – w sali gimnastycznej zorganizowano spotkanie dla rodziców, podczas którego dyrektor szkoły – pani Beata Jankiewicz podsumowała pracę dydaktyczno- wychowawczą w I semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Wystąpienia pani dyrektor były przeplatane trzema aktami spektaklu pt. „Brzydkie Kaczątko”, który został przygotowany przez uczniów, a ich opiekunem była nauczycielka – Dorota Burzyńska.

W trakcie spotkania pokazana została także prezentacja multimedialna przygotowana przez nauczyciela – Waldemara Abrama, w której zostały przypomniane ważne wydarzenia z życia jaroszowskiej placówki.

Poniżej prezentujemy najważniejsze dane:

Frekwencja

I-III PSP -  89,2          najwyższa 90,0  w klasie 3a i 3b
IV-VI PSP - 92,57      najwyższa 95,0  w klasie 5a
I-III Gim. -  91,33      najwyższa 92,0  w klasie 3a

Średnia ocen

IV-VI  PSP  - 4,04     najwyższa 4,24 w klasie 4a
I-III Gim.    - 3,74      najwyższa 3,85 w klasie 2a

Oceny wzorowe otrzymało:

20 uczniów w PSP w klasach IV-VI PSP co stanowi 28 % klasyfikowanych
22 uczniów   w klasach I-III Gimnazjum co stanowi 37 % klasyfikowanych

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w klasach I-III PSP:

1a - Anna Kowalczyk, Oliwia Szczepanek, Filip Bujak,  Wiktor Bagienko, Weronika Świrska, Wiktor Głowacki
2a - Rozalia Nycz, Marcin Śluczka, Julia Świątkowska, Martyna Trela2b - Filip Kiełbowicz, Przemysław Januś, Łucja Kołodziej, Bartłomiej Giza, Adrian Grajny, Zuzanna Skiera, Dawid Chodorowski
3a- Weronika Diduszko, Patrycja Kowalczyk, Nikola Pilarczyk, Julia Wiraszka, Mateusz Machnikowski, Kamil Gembalczyk, Marcel Maicki, Sebastian Kramarz
- Justyna Redlica, Aleksander Kowalski, Julia Soroka, Hanna Zięba, Milena Wićko

Uczniowie, którzy uzyskali średnią co najmniej 4,75 i co najmniej wzorowe i bardzo dobre zachowanie w klasach IV-VI PSP:

Natalia Machnikowska - klasa 6 - średnia 5,18
Julia Drohomirecka - klasa 4 – średnia 5,09
Kacper Młynarski - klasa 4 – średnia 5,09
Maciej Kawiak - klasa 4  -  średnia 5,00
Hanna Peszek - klasa 5 – średnia 5,00
Małgorzata Szczepny – klasa 6 - średnia 4,91
Wiktoria Świątoniewska - klasa 5 – średnia 4,90
Robert Włodkowski - klasa 5 – średnia 4,90
Diana Rogalska - klasa 6 – średnia 4,82
Alan Korzystka - klasa 4 – średnia 4,82
Kornelia Łabędzka - klasa 4 – średnia 4,82

Uczniowie, którzy uzyskali średnią co najmniej 4,75 i co najmniej wzorowe i bardzo dobre zachowanie w klasach I-III Gimnazjum:

Zuzanna Kawiak -  klasa 2 – średnia 5,60
Emilia Henike - klasa 1 – średnia 5,00
Zofia Malinowska - klasa 2 – średnia 4,87

Pani dyrektor – Beata Jankiewicz - serdecznie podziękowała wszystkim Rodzicom zaangażowanym w pracę Rady Rodziców i Przyjaciołom Szkoły za pomoc w pozyskiwaniu środków przeznaczonych na potrzeby jaroszowskiej szkoły w I półroczu roku szkolnego 2016/2017.