Dnia 8 lutego 2017 r. w ZSP w Jaroszowie odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas III SP pt. „Face to Face with English”.

Uczniowie konkurowali miedzy sobą w pięciu konkurencjach. Celem konkursu było sprawdzenie dotychczas zdobytych umiejętności i wiedzy z języka angielskiego oraz motywowanie uczniów do dalszej nauki. Konkurs wygrała klasa III B. Obie klasy otrzymały z rąk pani dyrektor Beaty Jankiewicz wspaniałe nagrody – zegary edukacyjne.

Natomiast 9 lutego 2017 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs słownikowy z języka angielskiego dla uczniów z klas IV-VI SP pt. „Dictionary Master”.

Celem konkursu było ćwiczenie umiejętności tłumaczenia prostego tekstu i słówek z użyciem słownika oraz rozwijanie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji.

Po eliminacjach do następnego etapu konkursu przeszły 3 osoby. Uczniowie zmagali się z sześcioma zadaniami. Po każdym zadaniu otrzymywali punkty.

Przedstawiamy zwycięzców:

I miejsce NATALIA MACHNIKOWSKA
II miejsce MAŁGORZATA SZCZEPNY
III miejsce MACIEK KAWIAK

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy „językowych” sukcesów.

Koordynatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego – Joanna Pietras.