Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowe obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Z tej okazji dnia 26.01.2017 r. uczniowie kl. III b SP w Jaroszowie przygotowali szczególną uroczystość dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnuków.

Uroczystość rozpoczęła się od inscenizacji teatralnej pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Mali aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Po złożeniu życzeń Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami i prezencikami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

W II części uroczystości dzieci przygotowały dla swoich gości niespodziankę, jaką były piosenki śpiewane nie tylko w języku polskim, ale także niemieckim i hiszpańskim. Nie zabrakło również tańców, wierszy i gry na skrzypcach. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie.

Gorące słowa podziękowania należą się Rodzicom, którzy okazali dużą pomoc
w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.