Jest karnawał.
W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.

Dnia 09.02.2017 r.  w Przedszkolu w Jaroszowie odbył się Bal Karnawałowy. Dekoracja, wystrój sali oraz stroje, w które przebrane były dzieci w pełni pasowały do obchodzonej uroczystości. Karnawałowy bal przebierańców jest tym, co dzieci lubią najbardziej.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje bohaterów znanych bajek i postaci z dumą prezentowali swoje stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, nie zabrakło też piratów, Batmana, Spider-Mana, motylka, policjanta, kota w butach czy innych barwnych postaci.

W tym dniu również panie mogą przybrać postać clowna, elfa, Myszka Miki, hinduski… Dzieci chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W przerwie pomiędzy zabawami nadszedł czas na słodki poczęstunek.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Szkoda, że następny bal dopiero za rok…

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie
pięknych balowych strojów.