b1.jpg

Dzień Babci i Dziadka to jedna z ważniejszych dat.
Damy Wam tyle całusów, ile macie lat.
Złożymy tyle życzeń, ile kwiaty płatków mają
By zapewnić ze szczerością, że wnuczęta was kochają.

Wtorek - 24.01.2017 r.- był niezwykły dla uczniów klasy IIa z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie. Tego dnia do sali, w której uczą się drugoklasiści, przybyli wyczekiwani goście - Babcie i Dziadkowie, aby wraz z wnukami świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego, który uczniowie przygotowali wraz ze swoją wychowawczynią – Anną Madej. Były wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Przygotowane układy taneczne wywołały na twarzach zebranych radość i podziw. Goście gorąco oklaskiwali występy dzieci. Babcie i Dziadkowie otrzymali piękne upominki wykonany własnoręcznie przez ich wnuczęta.

Gorące słowa podziękowania należą się Rodzicom, którzy  okazali dużą pomoc w przygotowaniu imprezy.