We wtorek - 24 stycznia 2017 r.  - w przedszkolu w Jaroszowie został przygotowany Dzień Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków”, wspólnie ze swoimi wychowawczyniami, przygotowały programy artystyczne.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. To im wnuki okazują swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu to chyba najlepszy sposób, aby wnuki mogły podziękować za wychowanie i miłość swoim Babciom i Dziadkom.

Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Recytując, dzieci złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia. Program artystyczny zapewnił przybyłych Gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności taneczne, muzyczne oraz aktorskie. Każdy występ dzieci był nagradzany wielkimi brawami.

Na zakończenie, dzieci wręczyły laurki swoim Wyjątkowym Gościom, a następnie zaprosiły na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek. Wszystkim towarzyszyły radość, uśmiech, a nawet łzy wzruszenia. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nie tylko dzieci.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrówka, pomyślności, pociechy z wnucząt oraz samych radosnych w życiu chwil.

Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i okazaną pomoc.