Spadł długo oczekiwany przez wszystkich śnieg. Dzięki sprzyjającej pogodzie uczniowie kl. II b SP w dniach 18 – 19 stycznia 2017 r. mogli zdobyć kolejną sprawność sportową: saneczkarza.

Były zabawy na śniegu, jazda na sankach z górki i po terenie płaskim. Dzieci utrwaliły wiedzę z zakresu bezpieczeństwa podczas zajęć na śniegu i lodzie oraz zasady hartowania organizmu. Poza tym mogły z bliska obejrzeć szadź, która dodała magicznego uroku miejscu zabaw. Mali Mistrzowie wspaniale radzili sobie ze wszystkimi wyzwaniami. Było mnóstwo zabawy, śmiechu i cudownych płatków śniegu wokoło. Wszyscy wrócili z zajęć zadowoleni i z pięknymi rumieńcami na twarzach.

Mamy nadzieję, że to nie koniec zimowego szaleństwa i uda nam się powtórzyć jeszcze nie raz tę wspaniałą zabawę.