Pragniemy poinformować, że uczennica klasy 2 Gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, Zuzanna Kawiak, zdobyła wyróżnienie w pierwszym etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „JANUSZ KORCZAK - ŚLADY PAMIĘCI" organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie za zestaw fotografii pt. „Czytanie Korczaka”.

Celem konkursu było fotograficzne udokumentowanie miejsc poświęconych pamięci Janusza Korczaka lub przedstawienie wydarzeń związanych z postacią Starego Doktora.

Jednym z takich wydarzeń był temat fotografii Zuzanny - Dzień Patrona, w ramach którego uczniowie poszczególnych klas czytali fragmenty tekstów Janusza Korczaka.

W drugim etapie internauci wybiorą najlepsze zdjęcie w konkursie. Głosowanie odbywa się na stronie Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka i trwa od 3 do 10 stycznia 2017 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału ! Zagłosujmy na zdjęcia Zuzanny !

Każdy może to zrobić  pod adresem: