Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Ze świętami związane są liczne tradycje, a jedną z nich jest wspólne dzielenie się opłatkiem.

Świąteczny nastrój zapanował także  w przedszkolu w Jaroszowie  22 grudnia 2016 roku, kiedy to dzieci, pani dyrektor, zaproszeni goście i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. W naszym przedszkolu Wigilia stała się już tradycją.

Na uroczystość wigilijną, dzieci z grupy ,,Muchomorków”, przygotowały program artystyczny. Nie zabrakło recytacji wierszy, graniu na skrzypcach oraz wspólne śpiewanych kolęd.

Po przedstawieniu, wszystkie dzieci zasiadły do wigilijnego posiłku, częstując się pysznymi potrawami i świątecznymi ciastami przygotowanych przez rodziców..

Wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania świąt Bożego Narodzenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym Rodzicom, którzy zaangażowali się
w przygotowanie tej pięknej uroczystości.