We wtorek - dnia 6.12.2016 r. - wszyscy grzeczni uczniowie kl. III b z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie otrzymali wyjątkowy prezent od Mikołaja – wycieczkę do kręgielni w Żarowie.

Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowo rzuty kulą były trochę niezdarne, ale z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się z doskonałą zabawą. Po pierwszej turze rozgrywek, przyszedł czas na pyszną pizzę.

Czas szybko minął i z żalem musieliśmy opuścić kręgielnię. Dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki. Była to dobra okazja do spędzenia wspólnie czasu poza szkołą.