Opiekun Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie Sylwia Chrut-Rudnicka, 6 grudnia br. podziękowała swoim Wolontariuszom za pracę na rzecz środowiska lokalnego.

Uczennice otrzymały dyplomy i słodkie niespodzianki. Podczas podziękowań podsumowane zostały dotychczasowe akcje. Wolontariusze w tym roku szkolnym wzięli udział już w wielu akcjach charytatywnych. Obecnie organizują zbiórkę darów do „Szlachetnej Paczki” oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze zapewnili, że nadal będą angażować się w pomoc innym ludziom.

Przypominamy, że Międzynarodowy Dzień Wolontariusza został ustanowiony
5 grudnia 1985 r. przez Organizację Narodów Zjednoczonych w dowód uznania dla wielu ochotników, którzy darują innym swój czas i umiejętności.