W dniu 22.11.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie był obchodzony Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Misie towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku. I właśnie z tej okazji dzieci przyniosły do przedszkola swoich pluszowych przyjaciół.

Tego dnia w przedszkolu czekał na dzieci wyjątkowy gość – wielki pluszowy miś zwany Kubusiem Puchatkiem.  Miś zaprosił wszystkich przedszkolaków do wspólnej zabawy. Z tej okazji dzieci przygotowały się do recytacji wierszyków, a później tańczyły z gościem i ze swoimi misiami. Wszystkie przedszkolaki miały możliwość zaprezentowania swojego misia.

Następnie każda grupa przedszkolna - ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” - wykonała i pięknie ozdobiła papierowy tort dla Misia. Wszystkie prace zostały nagrodzone brawami.  Z okazji urodzin Misia, każdy przedszkolak założył na szyję swojemu pluszakowi„Medal niedźwiadka”.

Serdecznie dziękujemy Panu Cezaremu Włodarczykowi –
radnemu Rady Miejskiej w Strzegomiu za wielką pomoc w realizacji imprezy.