W dniach 22-25.11.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wzięli udział w warsztatach na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, w ramach realizowanego przez szkołę zadania w Konkursie Ogólnopolskim pt. „Bezpiecznie Tu i Tam”.

Pedagodzy szkolni, we współpracy z wychowawcami, przeprowadzili ciekawe i edukacyjne warsztaty. Uczniowie usystematyzowali swoją wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z dóbr Internetu oraz nauczyli się właściwych postaw własnych w ramach działań w sieci. Dzieci uczestniczyły również w prelekcji, podczas której mogły również podzielić się własnymi doświadczeniami.

To działanie było kolejnym, zaproponowanym naszym uczniom w ramach działań edukacyjno-wychowawczych o charakterze profilaktyki bezpieczeństwa.