14 grudnia urządziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania, by zwrócić uwagę na jego ważną rolę w codziennej diecie dziecka.

W związku z tym, tego dnia „Zerówkowicze” sami wykonali pyszne, zdrowe kanapki, które z chęcią smacznie zjadali. Nasze kochane mamy: Anna Łobodziec i Agnieszka Łabędzka pomagały podczas krojenia. a także przygotowały pyszną pastę twarogową. Trzeba również zaznaczyć, iż dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania oraz dowiedziały się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Po zakończeniu zadania dzieci otrzymały naklejkę „Sprawność Lilly”, którą przykleiły na „Dyplomie Pastusiowego Przyjaciela”.

To była świetna zabawa. Wiemy, że „Jeśli chcemy się żywić zdrowo, powinniśmy zawsze jadać kolorowo!”

Barbara Zbrożek