W poniedziałek 07.11.2016 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie odbyła się prelekcja dla najmłodszych uczniów nt. „Jak bezpiecznie poruszać się na drodze?”.

Dzieci przypomniały i utrwaliły sobie zasady poruszania się w ruchu drogowym. Dzięki podinspektorowi Piotrowi Garlickiemu, w naszej szkole gościli: młodszy aspirant Krzysztof Nabiałek i młodszy aspirant Rafał Gmyrek, którzy rozmawiali z naszymi uczniami. Panowie przeprowadzili prelekcję, podejmując wiele ważnych zagadnień w zakresie profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym i profilaktyki korzystania z Internetu.

Prelekcję zakończył pokaz samochodu policyjnego, do którego dzieci mogły wsiąść w towarzystwie policjantów. Nad przebiegiem prelekcji czuwali również Radni Gminy Strzegom - Pani Krystyna Lewicka i Pan Zbigniew Miłek, którzy we współpracy z Komendą Policji w Strzegomiu i Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zadbali o bezpieczeństwo dla naszych milusińskich.

Za spotkanie bardzo dziękujemy.