Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody - 30 września 2016 r. - uczniowie klasy II b szkoły podstawowej, wspólnie z wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik i z rodzicami bawili się na integracyjnym ognisku zorganizowanym przez Klasową Radę Rodziców w gospodarstwie u państwa Kołodziejów w Jaroszowie.

Pomimo wielu atrakcji związanych ze szkolnym Dniem Chłopaka, drugoklasiści byli bardzo podekscytowani i nie mogli doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to prawie całą klasą wraz z rodzicami będą spędzali czas na wspólnej zabawie.

Po przybyciu na miejsce spotkania wszyscy wzięli udział w muzyczno - ruchowych zabawach integracyjnych, zabawach z chustą animacyjną, podczas których dzieci śpiewały znane piosenki, a rodzice mieli okazję do bliższego poznania się i wspólnego udziału w super zabawach. Oczywiście bardzo wyczekiwane było wspólne pieczenie kiełbasek i degustacja przygotowanych przez mamy pysznych ciast.

To był mile spędzony czas i na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkim uczestnikom spotkania.