Firma Agro AS w Strzegomiu włączyła uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie do programu promocyjnego organizowanego przez Grupę Azoty mającego na celu wsparcie szkół w akcji szkoła „Lider Polskiej Dystrybucji".

W ramach tej akcji dzieci z klas I-III SP zostały obdarowane wyprawkami uczniowskimi. Dzieci otrzymały piórniki, śniadaniówki, kredki, worki na obuwie zmienne i kamizelki odblaskowe dla bezpiecznego poruszania się po ulicach w czasie drogi do szkoły. Prezenty sprawiły dzieciom bardzo wiele radości.

Darowizna została przekazana wszystkim uczniom klas I-III SP w dniu 15.09.2016r. podczas uroczystych spotkań w klasach.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie Pani Beta Jankiewicz wyraża serdeczne podziękowania dla firmy AGRO AS i jej przedstawicielki - Pani Eweliny Eliasz i pani Bożeny Kołodziejczyk za pomoc skierowaną właśnie do naszych uczniów. Za okazany dar cała społeczność szkolna  serdecznie dziękuje.