W ciągu całego roku szkolnego 2015/2016 uczniowie klasy I b wytrwale pracowali i rozwijali swoje umiejętności, zdolności i zainteresowania. Każdy zakończony etap pracy nad nową sprawnością był nagradzany odznaką.

Można było zdobyć ich wiele:  „Pasowanie na ucznia”, „Umiem głoskować”, „Najlepszy czytelnik", „Jestem wysportowany", „WOŚP", „Dzielny turysta”, „Dzieciaki sadzeniaki", „Klub Młodego Przyrodnika", „Super kolega”, „Odznaka grzecznego dzieciaka”, „Świetny sportowiec”, „Dobry uczynek” i wiele innych.

To, co udało się osiągnąć pierwszakom, widać na klasowej tablicy pod hasłem: „Zdobywamy sprawności”. Ilością zdobytych odznak wyróżnił się PrzemekJanuś, który na swoim koncie zgromadził aż 15 różnych wyróżnień.

Gratulujemy.