Dnia 9 grudnia - uczniowie klasy 3A Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek, wyjechali na seans filmowy pt. „Dobry dinozaur” do kina w Świdnicy.

Główny bohater Arlo, wykluwa się na naszych oczach jako jeden z trojga rodzeństwa. Jest słaby, nieporadny i wszystkiego się boi. Podczas gdy jego brat i siostra osiągają kolejne poziomy wewnętrznego i zewnętrznego rozwoju, on wciąż nie radzi sobie z najprostszymi czynnościami i własnym strachem…

Uczniowie sami wybrali sobie ten film z repertuaru i bardzo byli zadowoleni, ponieważ polubili dobrego dinozaura. Trzecioklasiści zasługują na pochwałę, bo ich zachowanie podczas wyjazdu było wzorowe. Na pewno jeszcze wielokrotnie w trakcie swojej edukacji wybiorą się na tego typu wycieczki.