b1.jpg

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza uczczono 7 grudnia 2015 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie.

Dyrektor szkoły - Beata Jankiewicz oraz wicedyrektor - Violetta Posłuszna- Koziałkowska wraz z opiekunem Koła Wolontariatu podziękowały wolontariuszkom za wieloletnią pracę na rzecz środowiska lokalnego.

Wyróżniono najbardziej zaangażowane gimnazjalistki - ALEKSANDRĘ FEDAK, DOMINIKĘ SYDOR, OLIWIĘ LASKO i NICOLĘ CZERNIECKĄ, które otrzymały dyplomy i słodkie niespodzianki. Wolontariuszki zapewniły, że nadal będą angażowały się w pomoc innym ludziom.

Przypominamy, że Międzynarodowy Dzień Wolontariusza został ustanowiony
5 grudnia 1985 r. przez Organizację Narodów Zjednoczonych w dowód uznania dla wielu ochotników, którzy darują innym swój czas i umiejętności.