Trójka szóstoklasistów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie 13 maja 2015 r. wzięła udział w VIII Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas IV - VI Szkół Podstawowych. pod patronatem Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty.

Zuzanna Kawiak, Sebastian Bohonos oraz Konrad Puchalski wzięli udział w konkursie „Spotkanie z matematyką", który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzegomiu.

W konkursie wzięło udział 27 uczniów reprezentujących 9 szkół podstawowych z terenu Gminy Strzegom. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie samodzielnie rozwiązywali test złożony z 20 zadań zamkniętych. W etapie
II uczniowie zmierzyli się z 4 zadaniami otwartymi, ocenianymi przez komisję składającą się z nauczycieli matematyki.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli duży sukces - II miejsce drużynowo, a Zuzanna Kawiak zajęła III miejsce indywidualnie. Opiekunem uczniów była nauczycielka matematyki - Małgorzata Kolano.

Wszyscy doskonale się spisali i godnie reprezentowali naszą szkołę.