W sobotę - 16 maja 2015 r. - 20 - osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w jubileuszowej X edycji akcji "Polska biega".

Przy pomniku księżnej Anny w strzegomskim parku, zgromadziła się dość liczna grupa biegaczy, w której widać było dzieci, młodzież i dorosłych. Można powiedzieć, że ta impreza była jak zawsze udana. Propagowała biegi masowe i  była to doskonała propozycja spędzenia czasu wolnego, ze szczególnym uwzględnieniem zdrowego stylu życia.

Biegom towarzyszyła wspaniała pogoda, a organizator akcji instruktor - Jerzy Majewski z Ośrodka Sportu i Rekreacji zadbał o okolicznościowe koszulki i dyplomy dla każdej osoby startującej.

Opiekunami jaroszowskiej grupy byli nauczyciele: Justyna Fedyczkowska i Krzysztof Dziurla.

Dziękujemy  wszystkim za udział i do spotkania w następnym roku.